Pamiętacie Janeczkę z M jak miłość? Seks skandal zakończył jej karierę! Teraz Ewa Wencel ukrywa się za większymi gwiazdami

i

Autor: MTL Maxfilm Pamiętacie Janeczkę z M jak miłość? Seks skandal zakończył jej karierę! Teraz Ewa Wencel ukrywa się za większymi gwiazdami

M jak miłość

Pamiętacie Janeczkę z M jak miłość? Seks skandal zakończył jej karierę! Teraz Ewa Wencel ukrywa się za większymi gwiazdami

Janeczka w "M jak miłość" nie zdążyła dużo namieszać. Urocza Janina Nowicka (Ewa Wencel) nagle zniknęła z serialu, bo grająca ją aktorka wzięła udział w wielkim seks skandalu z samym Bogusławem Lindą! Po "M jak miłość" przez chwilę aktorka dostawała jeszcze propozycje ról w serialach, pojawiła się między innymi w "Czasie honoru", ale szybko zniknęła z telewizji. Wiemy co się dzisiaj dzieje z bohaterką skandalu, Ewą Wencel! Już raczej jej nie zobaczymy, bo pracuje w cieniu wielkich gwiazd... Zobacz jak teraz wygląda Janeczka z "M jak miłość" w GALERII ZDJĘĆ!

Janeczki z "M jak miłość" już nie ma na ekranie. Co teraz robi Ewa Wencel?

Zanim została Janeczką w "M jak miłość", Ewa Wencel grywała epizody w PRL-owskich serialach, jak "07 zgłoś się" czy "Szaleństwa panny Ewy". Kiedy aktorka dostała rolę Janiny Nowickiej wydawało się, że jej kariera ruszy z miejsca. I pewnie ta by się stało, gdyby nie wielkie seks skandal z jej udziałem!

Matka skandalistki Ewy Skalskiej

Wencel odeszła z "M jak miłość" w 2007 roku. Grała tam przez 5 lat matkę Ewy Skalskiej (Dominika Figurska) i zapowiadało się, że jej watek się rozwinie. Zwłaszcza, że serialowa córka Janeczki sama szybko wplątała się w seks aferę z szefem Krzysztofem Zduńskim (Cezary Morawski) i było sporo do zrobienia w roli matki... Tymczasem Ewa Wencel naprawdę wplątała się w wielki skandal i została przyłapana przez męża na gorącym uczynku!

Zobacz też: Stulecie Winnych 5. Kto zagra 18-letnią Bronię Winną? Fani już zdecydowali. Będziecie zaskoczeni! - ZDJĘCIA

Podobno seks skandal zaczął mąż Erwin Wencel, który zdradził ją z Iloną Łepkowską, scenarzystką "M jak miłość"! Małżonek jednak w rozmowie z SE24.tv opowiadał, że przyłapał Wencel w łóżku z Bogusławem Lindą!

Z Bogusiem w łóżku

- Delikatnie podszedłem więc do drzwi, uchyliłem je i wtedy zobaczyłem, jak moja naga żona Ewa Wencel kocha się z Bogusiem nagim w moim łóżku - mówił mąż serialowej Janeczki z "M jak miłość".   

Po odejściu z "M jak miłość" Wencel zagrała jeszcze w kilku serialach: "Komisarzu Alexie", "Prawie Agaty", "Mamuśkach", "Hotelu 52". Od 2008 do 2014 roku występowała też w "Czasie Honoru".

Aktualnie dawna Janeczka z "M jak miłość" nie występuje na ekranie, przez lata zajmowała się głównie dubbingiem. Jej głosem mówiła m.in. Dolores Umbridge w filmach "Harry Potter". Od 2014 roku dawna Janeczka z "M jak miłość" wykłada na Wydziale Aktorskim łódzkiej szkoły filmowej. Występuje też na deskach Teatru Kwadrat. 

Nie przegap: M jak miłość. Mikołaj Roznerski przyłapany na czułościach z miłością swojego życia! To już nie jest Adriana Kalska - ZDJĘCIA

40. urodziny braci Mroczków z M jak miłość! Rafał świętował bez Marcina w gronie gwiazd
Najnowsze