M jak miłość

Olek z M jak miłość dołączył do Anny Muchy na Instagramie! Cudowna wiadomość dla fanów Maurycego Popiela - ZDJĘCIA, WIDEO

Ale hit z życia gwiazd "M jak miłość"! Anna Mucha, grająca w serialu Magdę Budzyńską pokazała się w towarzystwie serialowego Olka. I to ona właśnie ogłosiła radosną nowinę z życia Maurycego Popiela! Gwiazdy "M jak miłość" spacerują razem w pełnym słońcu, roześmiani od ucha do ucha. Co ogłosiła Mucha w imieniu Popiela na Instagramie? Zobacz TO na WIDEO i w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Anna Mucha ogłosiła ważny ruch Maurycego Popiela

Takiej wieści ze świata gwiazd "M jak miłość" nie spodziewał się nikt. Fani Maurycego Popiela już dawno stracili nadzieję, że on to zrobi. Ale jednak - Anna Mucha może wszystko i to właśnie ogłosiła światu radosną nowinę! Do czego dał się przekonać zatwardziały w swoim oporze Olek Chodakowski z "M jak miłość"?

Na WIDEO widzimy roześmianych gwiazdorów "M jak miłość" spacerujących razem po słonecznej Bydgoszczy. Okazuje się, że Mucha z Popielem wieczorem będą w tamtejszym teatrze wystawiać sztukę. Ale nie tylko z tego powodu tak się cieszą - pojawiła się znacznie ważniejsza przyczyna!

- Jest przepięknie, gramy tu dzisiaj z Maurycym... Mam dla Was dobrą wiadomość - zdecyduje się na ogłoszenie Mucha na swoim profilu na Instagramie. 

W tym momencie Popiel wybucha gromkim śmiechem, a Mucha dokańcza: - Maurycy jest już na Instagramie!

Przypomnijmy - do tego momentu Olek z "M jak miłość" skutecznie chronił swoją prywatność i nie posiadał nawet konta na Instagramie. Ale właśnie się przełamał i założył! Jako wygląda konto Popiela - zobacz w GALERII ZDJĘĆ

- Dzień dobry - powitał się serialowy Olek. 

- I ma całe dwanaście folowersów - zaśmiała się Mucha. 

- No bo ja idę na jakość, nie na ilość...

- Jak chcecie się zmieścił w pierwszej setce, to szybciutko, szybciutko...

 W momencie zamykania tego tekstu Maurycy Popiel miał na swoim profilu na Instagramie 655 obserwujących osób. Sam obserwuje 29. Na razie Olek z "M jak miłość" nie opublikował żadnego posta. 

Nie przegap: Koszmarna wpadka w M jak miłość. Chodzi Artura Rogowskiego!

Olek z M jak miłość dołączył do Anny Muchy na Instagramie! Cudowna nowina dla fanów Maurycego Popiela - ZDJĘCIA, WIDEO
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze