Nowy Michał w M jak miłość! To on pocieszy złamane serce Magdy! Andrzej będzie mógł tylko sobie popatrzeć - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm Nowy Michał w M jak miłość! To on pocieszy złamane serce Magdy! Andrzej będzie mógł tylko sobie popatrzeć - ZDJĘCIA

Nowy Michał w M jak miłość! To on pocieszy złamane serce Magdy! Andrzej będzie mógł tylko sobie popatrzeć - ZDJĘCIA

To się Andrzej (Krystian Wieczorek) doigra w "M jak miłość"! Jeszcze przed wakacjami, w finałowym 1665 odcinku "M jak miłość" w serialu pojawi się nowy Michał (Bartosz Waga) i to on pocieszy złamane serce Magdy (Anna Mucha)! Wygląda na to, że po jednej upojnej nocy we Wrocławiu Andrzej straci wszystko. Budzyński nie tylko może zostać tatusiem dziecka Julii (Marta Chodorowska), ale stracić kancelarię, a co najważniejsze Magdę! Młodszy Michał to niezłe "ciacho" - zobacz koniecznie jak wygląda w GALERII ZDJĘĆ i sprawdź jak się skończy "M jak miłość" przed wakacjami w 1665 odcinku.

Nowy Michał w "M jak miłość" odbierze niewiernemu Andrzejowi Magdę?

W "M jak miłość" Andrzej mocno pożałuje swojej zdrady. Magda jest piękną kobietą, za którą uganiają się mężczyźni i w jednej chwili Budzyński może stracić wszystko! Tym bardziej, że w finale sezonu pojawi się młodszy i zabójczo przystojny Michał, który z miejsca zakocha się w pani Budzyńskiej. Czy to on pocieszy zdradzoną Magdę? Zobacz GO w GALERII ZDJĘĆ!

Znany nam Michał Ostrowski (Paweł Deląg) w "M jak miłość" grał przez wiele sezonów jako beznadziejnie zakochany w Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) pisarz. Czy nowy Michał zagości w serialu równie długo? Jeżeli uda mu się pocieszyć złamane serce Budzyńskiej wszystko jest możliwe..

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1663: Magda nakryje Andrzeja i ciężarną Julię. Kochanka Budzyńskiego da jej do myślenia 

Jak informuje portal swiatseriali.interia.pl Magda w "M jak miłość" pozna Michała na siłowni. Tam właśnie nieźle "napakowany" chłopak rzuci się jej do pomocy w ustawianiu sprzętu do ćwiczeń. Ale Magda jeszcze nie będzie wiedziała o zdradzie Andrzeja, więc zachowa się jak zwykle stosownie. 

Świadkiem poznania Magdy z nowym Michałem będzie Kinga (Katarzyna Cichopek). Przyjaciółki wezmą nowego Michała za trenera personalnego, ale okaże się, że to klient siłowni. Czy wyjaśnienie nieprozumienia stanie się pretekstem do wspólnej kawy nowych znajomych? Czy Magda, kiedy dowie się o zdradzie Andrzeja ciąży jego kochanki będzie nadal się opierać mężczyźnie, który wygląda TAK?

Nie przegap: Stulecie Winnych 4, odcinek 51: Nowa kobieta w życiu Antka! Piękna Marlena to przeciwieństwo zmarłej narkomanki Mirki. Będzie przed nią uciekał - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

M jak miłość. Andrzej zdradził Magdę z Julią, ale na tym nie koniec! Jak i kiedy Magda pozna prawdę o zdradzie?
Najnowsze