M jak miłość

Nowa ulubiona para M jak miłość! Przebili nawet Andrzeja i Magdę – ZDJĘCIA

W "M jak miłość" pojawiła się nowa ulubiona para widzów! Przebili nawet Andrzeja (Krystian Wieczorek) i Magdę (Anna Mucha), choć Budzyńscy nadal są wysoko w rankingu. Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) bardzo długo byli nie do pokonania, ale niestety zdrada Chodakowskiej z Radkiem (Philippe Tlokiński) zakończyła tę piękną przygodę. Kto jest najgorętszą parą "M jak miłość", za którą szaleją wszyscy fani? Możecie być mocno zdziwieni! Zobacz ICH w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Jest nowa ulubiona para! To już nie Magda i Andrzej 

W "M jak miłość" najważniejsze są uczucia, jakimi obdarzają się bohaterowie. Przez lata do ulubieńców fanów należeli Iza i Marcin, ale niestety paskudna zdrada w ostatnim sezonie przekreśliła wszystko. Andrzej i Magda również są kochanym i kochającym się małżeństwem, ale psychopatka Julia tyle napsuła w ich związku, że uczucia widzów nieco ostygły i czekają na to, co będzie dalej. Tymczasem do grona ulubieńców awansowała para, którą znamy już od dawna!   

Kiedy zapytaliśmy fanów "M jak miłość" na naszym profilu superseriale.se.pl na Facebook-u o aktualnie ulubioną parę serialu i komu najmocniej kibicują, z miejsca pojawił się tłum komentarzy. Wierni widzowie, którzy znają losy bohaterów na wyrywki dokonali zaskakującego wyboru. 

- Aneta i Olek

- Aneta i Olek!

- Aneta i Olek...

Aneta i Olek i tylko oni!

I po wielu takich odpowiedziach pojawili się dotychczasowi ulubieńcy fanów "M jak miłość". Okazało się, że spora część widzów niezmiennie kibicuje tym, którzy aktualnie mieli w serialu spore kłopoty. 

- Magdzie i Andrzejowi oraz Patrycji i Łukaszowi

- Magda i Andrzej 😀

- Magda i Andrzej oraz Kinga i Piotrek

- Kisielowa i Robert😊

Wszystkie pary😊😊😊

A kto jest Twoją ulubioną parą w "M jak miłość" Daj znać w SONDZIE na końcu tekstu pod WIDEO!

Zobacz też: Grał Tomka Chodakowskiego w M jak miłość i kochały go piękne kobiety. Andrzej Młynarczyk teraz wyznaje, że oddał serce Bogu 

M jak miłość. Anna Mucha pożegnała się z widzami! Już nie zagra roli, której tyle zawdzięcza
Sonda
Moja ulubiona para w "M jak miłość" to...?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze