Nowa Franka w M jak miłość? Dominika Kachlik dostała to, czego chciała - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm/Instagram Nowa Franka w M jak miłość? Dominika Kachlik dostała to, czego chciała - ZDJĘCIA

Nowa Franka w M jak miłość? Dominika Kachlik dostała to, czego chciała - ZDJĘCIA

W "M jak miłość" po wakacjach zobaczymy zupełnie nową Frankę (Dominika Kachlik)? To dopiero byłaby sensacja! Żona Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek) ma "za uszami" wielką tajemnicę i pewne jest, że w nowym sezonie serialu wszystko wyjdzie na jaw. Czyżby do tego miała dojść jeszcze większa zmiana? Dominika Kachlik od kilku dni prosiła fanów o pomoc w pewnej sprawie. I jak widać na ZDJĘCIACH, doprosiła się. Co to oznacza dla roli Franki w "M jak miłość"? Zobacz koniecznie co planuje Kachlik w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość". Zmiana Franki w nowym sezonie?

Czyżby w "M jak miłość" szykowała się szokująca zmiana aktorki grającej rolę Franki? Jak pisaliśmy jako pierwsi Dominika Kachlik poprosiła fanów na swoim profilu na Instagramie o pomoc w pewnej ważnej dla siebie sprawie. Jak widać szybko dostała to, czego chciała! O co dokładnie chodzi?

Franka w "M jak miłość" jest blondynką o typowo słowiańskiej urodzie. Góralka ma też słowiański temperament... Tymczasem na ZDJĘCIU widzimy brunetkę z burzą loków. Skąd taka zmiana u tak ważnej postaci?

Gwiazda "M jak miłość" równocześnie opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z zupełnie nowej produkcji konkurencji! Aktorka zamieściła pod nim bardzo wymowny wpis. 

Czytaj także: Powrót Janka i Soni do M jak miłość wzbudza wiele kontrowersji. Przeciągają ten moment i nikt nie wiem gdzie się ukryli przed mafią

- W głowie Zosia / BRACIA @polsatofficial

Czyli podsumowując: w głowie gwiazdy "M jak miłość" jest aktualnie polsatowska Zosia, a na głowie burza ciemnych loków, których pani Zduńska raczej mieć nie będzie. Czy w nowym sezonie "M jak miłość" szykuje się zmiana w roli Franki, czy jednak rozstanie Zduńskich?  

Zobacz też: M jak miłość. Marcin Mroczek pożegnał się z widzami! Już nie zagra roli, która spełniła jego marzenia. Co to oznacza dla Piotrka Zduńskiego? - ZDJĘCIA

M jak miłość. Kinga i Piotrek wyjadą z Warszawy w nowym sezonie. Wszystko przez koszmar, który rozegra się w życiu ich bliskich
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze