M jak miłość

Niezwykłe wyznanie Anety z M jak miłość. Chodzi o jej męża! - ZDJĘCIA

Aneta w "M jak miłość" jest żoną Olka (Maurycy Popiel) i postacią, której przez lata udało się zmienić zdanie widzów na swój temat. Z knującej spiski Kryńskiej (Ilona Janyst) lekarka zmieniła się w cudowną i oddaną Chodakowskim żonę Olka (Maurycy Popiel). W ostatnim sezonie "M jak miłość" zagrał także fotograf Paweł Janyst, który prywatnie jest mężem Ilony. Gwiazda złożyła właśnie na swoim profilu na Instagramie niesamowity wpis na temat swojego męża. O co chodzi? Sprawdź też w GALERII ZDJĘĆ!

Co Aneta z M jak miłość napisała o swoim mężu? Wielu będzie w szoku!

Dziś Anetę w "M jak miłość" kochają wszyscy. A nie zawsze tak było. Jako Kryńska lekarka znana była z manipulacji i spisków, aby tylko złapać męża, którym miał być Olek. Na szczęście Aneta zrobiła też wiele dobrego i to ona właśnie uratowała mężowi życie, kiedy chciał popełnić samobójstwo w więzieniu. Aneta nadal ma "charakterek" i szybko zaczyna się złościć, kiedy coś idzie nie po jej myśli. Ale wszyscy jej wybaczają!

Olek z Anetą w "M jak miłość" wychowują szczęśliwie syna Boryska (Tymon Szkopek) i aktualnie są mocną ostoją Chodakowskich. Szczególnie wyróżnili się w ostatnim sezonie  na tle małżeństwa Izy i Marcina, gdzie małżonka dopuściła się zdrady i szykuje się rozwód. Ale ni o tego męża Anety chodzi w jej oświadczeniu na Instagramie. 

W ostatnim sezonie "M jak miłość" do ekipy dołączył ksiądz bez święceń, który udzielił "ślubu" Kasi (Paulina Lasota) i umierającemu wówczas Jakubowi (Krzysztof Kwiatkowski). Na szczęście Karski wrócił do zdrowia i właśnie Aneta z Olkiem będą świadkami na ich ślubie, a ksiądz został wyjątkowo pechowym pacjentem szpitala. W tę rolę wciela się prywatny mąż Ilony Janyst, z zawodu fotograf, Paweł Janyst. Co gwiazda "M jak miłość" wyznała o nim na swoim profilu?

- Zaprezentuję pogląd być może niepopularny, może niemodny, a może dopowiadam sobie, bo co ja tam wiem w sumie o czymkolwiek, umówmy się - mało (ale się domyślam). Bardzo lubię mieć męża. W znaczeniu - tego konkretnego, jakiego bądź, pierwszego z brzegu lepszego albo co gorsza gorszego to bym pewnie nie lubiła. Proszę bardzo, można postponować🙃 (tylko po co)

Nie dziwota, jak takie foty trzaska 😏- pochwalili ZDJĘCIOWE dzieło męża fani. 

Ja przyznam że też lubię mieć męża i mam go od 34 lat ❤️❤️❤️❤️

- 😍😍😍😍

- Im with you girl 🤩

- Bardzo elegancko 👏🔥

Nie przegap: Zosia z M jak miłość już po ślubie! Julia Wróblewska pokazała ukochanego - ZDJĘCIA

M jak miłość. Mąż Ilony Janyst w obsadzie! Pechowy kleryk zbliży się do Anety
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze