M jak miłość

Niezwykłe spotkanie gwiazd M jak miłość i Barw szczęścia na planie! Co łączy Patrycję z Celiną? - ZDJĘCIA

Gwiazdy "M jak miłość" i "Barw szczęścia" po raz pierwszy spotkały się na planie! Piękne bohaterki - Patrycja, ukochana Łukasza (Jakub Józefowicz) z "M jak miłość" - i niezależna, waleczna Celina z "Barw szczęścia" - połączył nowy projekt. Czy to oznacza, że dwa najpopularniejsze polskie seriale połączą siły i powstanie coś nowego w powakacyjnym sezonie? Lenska i Krajewska zdradziły na swoich profilach na Instagramie, o co dokładnie chodzi. Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Gwiazdy M jak miłość i Barw szczęścia spotkały się na planie!

Patrycja w "M jak miłość" szybko przebiła się do czołówki najważniejszych bohaterów serialu. Piękna żona Argasińskiego (Karol Strasburger) stała się obiektem miłości Łukasza, który walczył o nią jak lew z podłym małżonkiem ordynatorem. Ostatecznie kochankowie uciekli do Grabiny, gdzie przyszedł na świat ich syn Jasio (Aleksander Cacko) i gdzie do dziś wiodą szczęśliwe życie. Piękna Celina nie miała tyle szczęścia w miłości. Jej związek z niewidomym Hermanem (Maciej Raniszewski) rozpadł się, a samotna Celina została bojowniczką o lepsze jutro. W ostatnim sezonie to ona zdobyła dowody dla Stańskich przeciwko Zaborskiemu (Wojciech Solarz), z którym ofiarnie wdała się w romans, aby go załatwić. Co połączyło te dwie różne, piękne bohaterki na wspólnym planie?     

- Niesamowita atmosfera wczorajszej pracy i rozmowa z @orina.krajewska , którą będziecie mogli posłuchać początkiem lipca daje kopa do pracy nad @happybrainsociety i nadzieję, żeby się nie poddawać i iść za swoją intuicją 🙌 Ten piękny projekt #jestemibędę @fundacja_badz który przypomina, że warto po prostu BYĆ nie długo będzie dostępny na platformie @vogue.polska 💞 - napisała Patrycja z "M jak miłość" pod materiałem filmowym, na którym wygina się w negliżu przed obiektywem fotografa - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Orina Krajwska, czyli Celina z "Barw szczęścia" prywatnie jest córką wielkich gwiazd: Małgorzaty Braunek i Seweryna Krajewskiego. Aktorka jednak nie poprzestaje na jednym wątku swojej kariery i próbuje swoich sił w innych dziedzinach.  

Celina z "Barw szczęścia" działa prężnie w Fundacji Bądź imienia swojej zmarłej mamy, Małgosi Braunek. Celem organizacji jest propagowanie holistycznej wiedzy o zdrowiu i prezentowanie przykładów znanych osób, które otarły się o śmierć i znów żyją pełnią życia. Jedną z takich osób jest grająca Patrycję w "M jak miłość" Alżbeta Lenska. W promowanym materiale Orina Krajewska wystęuje w roli dziennikarki, która odpytuje serialową Patrycję o jej historię.    

- Ale pięknie! Dziękuje za wczoraj i dziękujeMy Tobie że jesteś z nami i za to co robisz. Wspieramy i działamy - odpisała Lenskiej Krajewska. 

Nie przegap: M jak miłość. Paweł i Magda wrócą do siebie? Wszystko możliwe po aresztowaniu Andrzeja i wyjeździe Franki

M jak miłość po wakacjach. Szokujące zamiany na Deszczowej! Po zawale Piotrka jego związek z Kingą nie będzie już taki sam!
Najnowsze