M jak miłość

Niezwykła rozmowa gwiazd M jak miłość. Poszło o wygląd! - ZDJĘCIA

W "M jak miłość" te dwie bohaterki - Małgosia (Joanna Koroniewska) i Marzenka (Olga Szomańska) - to postacie, za którymi wszyscy tęsknią. I jakkolwiek na powrót córki Mostowiaków teoretycznie jest jakaś szansa, tak żona Andrzejka (Tomasz Oświeciński) zginęła razem z nim, na naszych oczach w wypadku samochodowym. Nie zmienia to faktu, że fani "M jak miłość" tęsknią i wypatrują aktywności gwiazd. Tym razem na oficjalnym profilu Joanny Koroniewskiej na Instagramie doszło do ostrej wymiany zdań aktorki z hejterami. A Olga Szomańska stanęła w jej obronie. Jak wyglądała unikalna rozmowa Małgosi i Marzenki z "M jak miłość"? Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Gwiazdy "M jak miłość" szczerze o swoim wyglądzie i hejterach!

Małgosia w "M jak miłość" lata temu wyemigrowała do USA, gdzie "zapadła się pod ziemię" po tragicznej śmieci Tomka Chodakowskiego (Andrzej Młynarczyk) w wypadku samochodowym. Mówiło się, że córka Barbary (Teresa Lipowska) i Lucjana (śp. Witold Pyrkosz) Mostowiaków dostała się w łapy jakiejś sekty, zaczęła pić, a może nawet brać narkotyki. W podobnym wypadku zginęli Andrzejek i Marzenka na drodze prowadzącej do Grabiny. Niestety Koroniewska już dawno zapowiedziała, że nie wróci do sagi rodu Mostowiaków, a Szomańska raczej nie mogłaby z powodu śmierci bohaterki.

Rzadko mamy okazję obserwować te dwie gwiazdy "M jak miłość" razem. Co je połączyło? Na oficjalnym profilu serialowej Małgosi na Instagramie pojawiły się jej wakacyjne ZDJĘCIA W w samym kostiumie kąpielowym. Niestety, oprócz zachwytów Koroniewska musiała przeczytać naprawdę obrzydliwe komentarze na swój temat. 

- Ale po co ten stanik na drugie rzebra? - podajemy oryginalną pisownię hejtera na Profilu Koroniewskiej z błędem ortograficznym. Prawidłowo powinno być napisane: "żebra".

- A po co pani stanik na takie pryszcze???

- Dziś bez cycków na planie???

W końcu Małgosia z "M jak miłość" nie wytrzymała i napisała szczerze, co myśli o takich komentarzach na temat wyglądu kobiety. Zwróciła też uwagę na kwestię zdrowia, której "komentatorzy" nie biorą w ogóle pod uwagę.

Ludzie nadal nie przestaną mnie zaskakiwać. 🤦‍♀️⛔️🙅‍♀️Wrzucasz fotę w bikini i od razu „złote myśli” kolejnych złotoustych. 😂🤦‍♀️🤦‍♀️ - napisała Koroniewska na swoim profilu na Instagramie. - Czy naprawdę tak trudno zrozumieć, że ja lubię siebie i lubię to jak wyglądam. Ale też i to jak się starzeję.Mój mąż też nie narzeka. Więc w czym problem??? Dlaczego nadal niektórym TO przeszkadza?!!🤔🤔🤔 Ideały są nudne. Moim skromnym zdaniem. 😝😜Mam prawo być taka jaka jestem co wcale nie musi oznaczać, że o siebie nie dbam. I najważniejsze - ważne, że piersi są ZDROWE! Już ja wiem o czym mówię. Rak może zniszczyć niejedną rodzinę. 😭💙 Będę pisała setki takich postów bo może chociaż jedna osoba po przeczytaniu skłoni się ku temu aby się nie zmieniać i zaakceptować siebie!W życiu mamy tak dużo upadków i ciężkich chwil, że szkoda tracić czas na ograniczonych w myśleniu ludzi!

Do dyskusji włączyła się Olga Szomańska, dawna koleżanka Koroniewskiej z planu "M jak miłość" i mocno ją poparła! - Asia kochana moja …. Do Ciebie tak a do mnie „ gruba , tłusta, spasła się , ale ma doje, tłusta ale chociaz ma wielkie cycki „ i milion komentarzy co by ze mną można było…. Piszą i kobiety i mężczyźni . Nie dogodzisz . Ból coraz mniejszy ale jednak ból . Tule najmocniej . #cialopozytywnosc   

Po takim wsparciu Marzenki z "M jak miłość" od razu zmienił się ton komentarzy i pojawiły się głosy prawdziwych fanów obu gwiazd. 

A ja piszę , ze Asia to piękna kobieta ❤️Kto się ze mną zgadza ?? Daje serduszko ❤️

@olga_szomanska a ja najbardziej cenię Twój silny, pewny głos 😁

Ludzie wiecie co , wy pisząc takie komentarze jesteście tak zakompleksieni że szok , wszystko wam przeszkadza , cycki małe ,duże ,średnie, siwe włosy, opalona nie opalona , paznokcie zrobione nie zrobione , zawsze źle ...zajmijcie się swoim wyglądem i zobaczcie najpierw jak wy wyglądacie , jak wy tak wychowujecie dzieci to baaardzo im współczuję takich rodziców.

- Kulturę się wynosi z domu , a z tego co słyszę to u niektórych jest słaba jak na placu zabaw słychać jak dziecko drugie dziecko wyzywa od " zjeba " że ktoś jest " pojebany"... Szok ...cieszę się że żyłam w tych latach co jeszcze nie było nic i do babci przychodziło dzwonić się domofonem co 30 min

- Super wyglądasz , masz własne zdanie i robisz to co chcesz bo to Twoje życie !Te komentarze a raczej osoby które to piszą to takie małe przesłanie od nas większości …Pokochaj siebie takim jakim jesteś a szacunek do innych z pewnością się pojawi ! ♥️

- Nienawidzę hejtu. Czasem też dostaję obraźliwe wiadomości odnośnie mojego wyglądu (,, taki paszczak prowadzi mój ulubiony blog) i nawet komentarz, uwaga: ,,Ty uważasz że Twoja mama jest ładna?" Mama nie żyje 13 lat, mój profil nie jest szkodliwy, raczej sentymentalny, a jednak są ludzie, którzy dowalając innym budują swoje poczucie wartości. A czasem wystarczy tylko kliknąć unfollow...

- Jak to po co stanik na „te żebra”? Żeby w klatce żeber podtrzymać żywe serce i podnieść jego odporność na komentarze bezmózgich pierdolemingów. I ukryć sutki, bo za damskie jest wciąż ban na Instagramie. Elo!

Nie przegap: M jak miłość. Oto trzeci brat Zduńskich! W nowym sezonie okaże się jak to możliwe, że Marysia urodziła jeszcze jednego syna - ZDJĘCIA

M jak miłość. Anna Mucha pożegnała się z widzami! Już nie zagra roli, której tyle zawdzięcza
Najnowsze