M jak miłość

Niezwykła niespodzianka M jak miłość na Wigilię! Marek Mostowiak i Ewa wrócą na dłużej? Fani są jednomyślni - ZDJĘCIA

Do "M jak miłość" wraca Marek (Kacper Kuszewski)! Stanie się to w specjalnym odcinku świątecznym serialu - pisaliśmy o tym jako pierwsi. Wówczas wyszło też na jaw, że na ekranie po latach znów pojawi się jego żona Ewa (Dominika Kluźniak)! Szczęście Barbary (Teresa Lipowska) będzie nie do opisania, a jest jeszcze jedna niespodzianka produkcji! Świąteczny odcinek "M jak miłość" zostanie po raz pierwszy w historii wyemitowany w Wigilię, która w 2022 roku przypada w sobotę. Czyli serial wykroczy poza swój ustalony harmonogram i fani dostaną piękny prezent pod choinkę. Wierni widzowie mają też jeszcze jedno życzenie! Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Marek wróci do Grabiny na dłużej?! Fani mają tylko jedno życzenie! - zobacz TO!

W "M jak miłość" za kilka tygodni zobaczymy samego marka Mostowiaka! Jedyny syn Barbary pojawi się w specjalnym świątecznym odcinku serii, ale to nie jedyna niespodzianka. Okazuje się, że Marek nie wróci sam, tylko z Ewą, a wszystko to wierni widzowie zobaczą w Wigilię! To specjalny prezent produkcji dla widzów, którzy cierpliwie znoszą przerwy w emisji, mniej odcinków w tygodniu, czy pauzy wakacyjne. Tym razem zobaczą swoich ulubionych Mostowiaków w Wigilię, w sobotę, czyli poza harmonogramem emisji serialu!

Marek musi zostać w "M jak miłość"!

Wiadomość o powrocie Marka w "M jak miłość" do Grabiny ucieszyła fanów, ale i rozbudziła apetyty. Kiedy zapytaliśmy wiernych widzów sagi rodu Mostowiaków na naszym profilu na Facebook-u, czy syn Barbary powinien zostać na dłużej, odpowiedź była jednomyślna!  

- Oczywiście że tak bo brakuje go w Grabinie a i babcia Barbara znowu zacznie się więcej uśmiechać i będzie szcześliwsza💕💖

- Tak. Brakuję mojego idola. Jeszcze wtedy gdy był w Twojej Twarzy Brzmi Znajomo to mogłem go widzieć i szkoda, że nigdzie nie mogę go zobaczyć.

- Tak powinien wrócić i to już dawno! To taki ojciec m jak miłość bez niego nie było to samo

- Tak niech wróci do serialu tak samo Natalia z córką.

- Super by było gdyby został ! ❤️ Tylko jeśli ten odcinek jest wyjęty trochę z kontekstu niż obecne odcinki na TVP2 to zaczynam mieć wątpliwości. Lecz mam nadzieję że wróci

- Tak, powinien wrócić z całą rodziną, po prostu ich s Grabinie brakuje. Jak jest całą rodzina w komplecie to jest fajnie, wesoło a najstarsza z rodziny Mistowiakow jest wowczas przeszczęśliwa.

- Tak na 100% brakuję go w M jak miłość z nim zawszę były ciekawe wątki nich wraca na stałe

Tylko 2 osoby na kilkadziesiąt komentarzy fanów "M jak miłość" miały odmienne zdanie na temat zostania Marka w serialu. 

To zależy od niego - napisał jeden z fanów, a ktoś dodał, że nie chce powrotu Marka. 

A jakie jest Wasze zdanie w tej sprawie? Dajcie znać w sondzie na końcu tekstu pod WIDEO! 

M jak miłość. Marek przywiezie Barbarze najpiękniejszy prezent. Jeszcze nigdy nie była tak szczęśliwa
Sonda
Czy Marek Mostowiak powinien wrócić na stałe do "M jak miłość"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany