M jak miłość

Niezwykła niespodzianka M jak miłość na Wigilię! Marek Mostowiak i Ewa wrócą na dłużej? Fani są jednomyślni - ZDJĘCIA

Do "M jak miłość" wraca Marek (Kacper Kuszewski)! Stanie się to w specjalnym odcinku świątecznym serialu - pisaliśmy o tym jako pierwsi. Wówczas wyszło też na jaw, że na ekranie po latach znów pojawi się jego żona Ewa (Dominika Kluźniak)! Szczęście Barbary (Teresa Lipowska) będzie nie do opisania, a jest jeszcze jedna niespodzianka produkcji! Świąteczny odcinek "M jak miłość" zostanie po raz pierwszy w historii wyemitowany w Wigilię, która w 2022 roku przypada w sobotę. Czyli serial wykroczy poza swój ustalony harmonogram i fani dostaną piękny prezent pod choinkę. Wierni widzowie mają też jeszcze jedno życzenie! Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Marek wróci do Grabiny na dłużej?! Fani mają tylko jedno życzenie! - zobacz TO!

W "M jak miłość" za kilka tygodni zobaczymy samego marka Mostowiaka! Jedyny syn Barbary pojawi się w specjalnym świątecznym odcinku serii, ale to nie jedyna niespodzianka. Okazuje się, że Marek nie wróci sam, tylko z Ewą, a wszystko to wierni widzowie zobaczą w Wigilię! To specjalny prezent produkcji dla widzów, którzy cierpliwie znoszą przerwy w emisji, mniej odcinków w tygodniu, czy pauzy wakacyjne. Tym razem zobaczą swoich ulubionych Mostowiaków w Wigilię, w sobotę, czyli poza harmonogramem emisji serialu!

Marek musi zostać w "M jak miłość"!

Wiadomość o powrocie Marka w "M jak miłość" do Grabiny ucieszyła fanów, ale i rozbudziła apetyty. Kiedy zapytaliśmy wiernych widzów sagi rodu Mostowiaków na naszym profilu na Facebook-u, czy syn Barbary powinien zostać na dłużej, odpowiedź była jednomyślna!  

- Oczywiście że tak bo brakuje go w Grabinie a i babcia Barbara znowu zacznie się więcej uśmiechać i będzie szcześliwsza??

- Tak. Brakuję mojego idola. Jeszcze wtedy gdy był w Twojej Twarzy Brzmi Znajomo to mogłem go widzieć i szkoda, że nigdzie nie mogę go zobaczyć.

- Tak powinien wrócić i to już dawno! To taki ojciec m jak miłość bez niego nie było to samo

- Tak niech wróci do serialu tak samo Natalia z córką.

- Super by było gdyby został ! ❤️ Tylko jeśli ten odcinek jest wyjęty trochę z kontekstu niż obecne odcinki na TVP2 to zaczynam mieć wątpliwości. Lecz mam nadzieję że wróci

- Tak, powinien wrócić z całą rodziną, po prostu ich s Grabinie brakuje. Jak jest całą rodzina w komplecie to jest fajnie, wesoło a najstarsza z rodziny Mistowiakow jest wowczas przeszczęśliwa.

- Tak na 100% brakuję go w M jak miłość z nim zawszę były ciekawe wątki nich wraca na stałe

Tylko 2 osoby na kilkadziesiąt komentarzy fanów "M jak miłość" miały odmienne zdanie na temat zostania Marka w serialu. 

To zależy od niego - napisał jeden z fanów, a ktoś dodał, że nie chce powrotu Marka. 

A jakie jest Wasze zdanie w tej sprawie? Dajcie znać w sondzie na końcu tekstu pod WIDEO! 

M jak miłość. Marek przywiezie Barbarze najpiękniejszy prezent. Jeszcze nigdy nie była tak szczęśliwa
Sonda
Czy Marek Mostowiak powinien wrócić na stałe do "M jak miłość"?
Najnowsze