M jak miłość

Nadchodzi koniec M jak miłość! Barbara odejdzie z serialu? Teresa Lipowska wyraziła się jasno

Koniec "M jak miłość" już blisko? Wszystko jest możliwe, o ile Barbara Mostowiak zdecydowałaby się odejść z serialu. Teresa Lipowska, która gra najważniejszą postać w "M jak miłość" od samego początku wypowiedziała się w mediach jasno na ten temat. Gwiazda 14 lipca 2023 skończy 86 lat, ale nadal pracuje na planie sagi rodu Mostowiaków. Co sądzi o swoim ewentualnym odejściu? Czy będzie oznaczało koniec "M jak miłość" Sprawdź, co już wiadomo!

Koniec M jak miłość? Barbara Mostowiak jasno określiła termin swojego odejścia z serialu

Teresa Lipowska wciela się w najważniejszą postać w "M jak miłość". To od serialowej Barbary i Lucjana (ś.p. Witold Pyrkosz) Mostowiaków zaczęła się ta historia, która trwa nieprzerwanie od 2000 roku. Mostowiakowie wychowali czwórkę dzieci, a Barbara po śmierci męża otoczyła opieką 11 wnucząt i 6 prawnucząt. Trudno sobie wyobrazić dalsze losy tej czeredy bez obecności Barbary w ich życiu! 

Barbara i Lucjan w "M jak miłość" wychowali razem Marysię (Małgorzata Pieńkowska), Małgosię (Joanna Koroniewska), Martę (Dominika Ostałowska) i Marka (Kacper Kuszewski) Mostowiaków. Ich dzieci przywołały na świat własne dzieci, a także adoptowali pogubione przez los sierotki. Tak do zacnej rodziny trafiły Ula (Iga Krefft), Natalka (Marcjanna Lelek), Zosia (Julia Wróblewska). Losy wszystkich bohaterów serialu zawsze splatają się w końcu w słynnej kuchni Mostowiaków w Grabinie, gdzie czka na nich Barbara ze słynnymi pierogami, szarlotką i dobrym słowem. Czy bez tego miejsca i jego gospodyni ten serial miałby dalszy sens? Teresa Lipowska wypowiedziała się na ten temat jasno!

Największa gwiazda "M jak miłość" na kilka dni przed swoimi 86. urodzinami nadal tryska zdrowiem i energią. Tygodnik "Świat&Ludzie" poprosił Lipowską o komentarz na temat dalszedj gry Lipowskiej w "M jak miłość". 

- Często dziennikarze pytają, czy ta rola mi się nie znudziła, czy nie chcę odejść. Odejdę, kiedy serial się skończy - zadeklarowała jasno Lipowska.

Barbara z "M jak miłość" przy okazji zdradziła plany na wakacje i sposób na świetną formę. - Pojadę do Studziennej, gdzie jest Sanktuarium Matki Bożej Studzieniczańskiej. Spotkam się także z bliskimi, choć z mojego rocznika już niewielu ich zostało. Nasza przyjaciółka, do której przyjechaliśmy z mężem po raz pierwszy, już zmarła, ale na pewno odwiedzę jej córkę i wnuki. To zawsze miłe spotkania - dodała Barbara z "M jak miłość". 

Z wypowiedzi Lipowskiej jasno wynika, że odejdzie ona z "M jak miłość" dopiero wtedy, jak serial dobiegnie końca. Czy saga rodu Mostowiaków zakończy się, jeżeli Barbara jednak zmieni zdanie i skończy z pracą na planie? To już zależy od decyzji produkcji. 

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach. Iza podczas rozwodu z Marcinem dostanie, co chce! Adriana Kalska nie wytrzymała i pokazała specjalny znak zwycięstwa – ZDJĘCIA

M jak miłość po wakacjach. Szokujące zamiany na Deszczowej! Po zawale Piotrka jego związek z Kingą nie będzie już taki sam!
Najnowsze