Metamorfoza gwiazdy M jak miłość. Monika Mielnicka już tak nie wygląda! Zaskakująca zmiana Lilki po ślubie z Mateuszem

2020-04-08 13:06 jkk
Metamorfoza gwiazdy M jak miłość. Monika Mielnicka już tak nie wygląda! Zaskakująca zmiana Lilki po ślubie z Mateuszem
Autor: MTL Maxfilm Metamorfoza gwiazdy M jak miłość. Monika Mielnicka już tak nie wygląda! Zaskakująca zmiana Lilki po ślubie z Mateuszem

Wielka metamorfoza gwiazdy "M jak miłość"! Monika Mielnicka, czyli serialowa Lilka już nie wygląda tak, jak podczas dramatycznych scen gwałtu i traumy! Zaskakująca zmiana w wyglądzie młodziutkiej aktorki ma związek z zamążpójściem jej bohaterki? Zapowiada się, że nową Mielnicką zobaczymy już po ślubie z Mateuszem w 1512 odcinku "M jak miłość". Rude włosy i grzywka - czy taka będzie kolejna pani Mostowiakowa?

M jak miłość. Gwiazda serialu zmienia wszystko! Żona Mateusza pokaże charakterek?

W 1512 odcinku "M jak miłość" zobaczymy ślub Lilki i Mateusza. W planach młodych ma to być cicha uroczystość, ale obecność Ali spowoduje, że wyjdzie inaczej... Czy tego dnia Lilka zmieni się w dorosłą dziewczynę z ogniem w oczach?

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1512: Lilka i Mateusz po stracie dziecka oszukają Barbarę! Jak ukryją, że poroniła przez gwałciciela?

Na zdjęciach opublikowanych na Instagramie Mielnicka uśmiecha się zalotnie do lustra w nowej fryzurze - grzywka i rudy kolor zmieniają serialową Lilkę nie do poznania!

- Cześć piękni. Miłego wieczoru - pisze gwiazda "M jak miłość" w poście pod zdjęciem na Instagramie i dodaje hasztag: "lustereczkopowiedzprzecie". 

Czy zmiana fryzury zmieni nie tylko aktorkę, ale jej serialową Lilkę w nową postać? Gdyby scenarzyści poszli za metamorfozą gwiazdy, już wkrótce moglibyśmy zobaczyć, jak Lilka zaprzyjaźnia się z niegrzeczną siostrzenicą księdza, Alą (Alicja Ostolska)...

Mielnicka na s w domu" swoim Instagramie od jakiegoś czasu propaguje akcję "Zostań w domu", a na zdjęciach coraz częściej widać ją w kuchni z warzywami i domowymi wypiekami. Czyżby tak miało wyglądać również przyszłe życie najmłodszej pani Mostowiak? 

Święta, święta tuż, tuż... mnie intensywnie... A u Was? - pisze zupełnie zmieniona Mielnicka pod zdjęciem z blatem pełnym rogalików, pokazując jak zajmuje się tym, co z reguły robią panie domu w Grabinie przed świetami. 

Metamorfoza Mielnickiej dokonuje się także w jej grze aktorskiej. Po odcinku 1509, w którym gwałciciel znów zaatakował Lilkę i jej ukochanego Mateusza, fani nie mogli się nachawalić gry aktorskiej obojga młodych gwiazd "M jak miłość". 

- Super grasz! Ale jestem wstrząśnięta odcinkiem!

- MEGA zagrana rola!

- Rola super i mega stresujące emocje!

- Mega odcinek oglądałam i nie wiedziałam co powiedzieć WOW!

M jak miłość, odcinek 1512: Lilka (Monika Mielnicka), Mateusz (Krystian Domagała)
Autor: tvp/vod

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze