M jak miłość odc. 1615. Marysia (Małgorzata Pieńkowska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1615. Marysia (Małgorzata Pieńkowska)

Marysia z M jak miłość wcale tak nie wygląda! Małgorzata Pieńkowska zdradza, że na ekranie dodają jej kilogramów - ZDJĘCIA

Marysia z "M jak miłość" wcale nie wygląda tak, jak widzimy to na ekranie! Prawdę po latach zdradziła Małgorzata Pieńkowska, która gra postać córki Barbary (Teresa Lipowska) od samego początku serialu. Okazuje się, że gwiazda "M jak miłość" jest w rzeczywistości znacznie chudsza, niż jej bohaterka! Sprawdź, co jeszcze ujawniła Pieńkowska na temat swojej postaci w wywiadzie dla magazynu "Tele Tydzień" i zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ - jak zmieniała się Marysia w "M jak miłość" i jak Małgorzata Pieńkowskia wygląda prywatnie!

Marysia w "M jak miłość" wcale tak nie wygląda! Dlaczego dodają kilogramów Pieńkowskiej?

Gwiazda "M jak miłość" zdobyła się na niezwykle szczere wyznanie na temat swojej bohaterki, Marysi. Małgorzata Pieńkowska gra córkę Barbary, która ostatecznie znalazła szczęście u boku Artura Rogowskiego (Robert Moskwa), od 1 odcinka serialu. Widzowie kochają ją za spokój i matczyne, wielkie serce dla bliźniąt Piotrka (Marcin Mroczek), Pawła (Rafał Mroczek) i dorastającej Basi (Karina Woźniak). Choć wielkie serce i dobre słowo, Marysia ma tak naprawdę dla wszystkich bohaterów sagi rodu Mostowiaków. 

- Sporo się od niej nauczyłam przez te wszystkie lata - mówi Pieńkowska o swojej Marysi z "M jak miłość". - W odróżnieniu ode mnie jest niereaktywna. Ma dużo spokoju, łagodności, cierpliwości i dystansu do świata. Jest archetypem ciepłej matki  - aktorka wyraźnie podziwia swoją postać. 

Jednak jak się okazuje różnice charakterologiczne to drobiazg w porównaniu z tym, co serial "M jak miłość" robi z wyglądem Pieńkowskiej - ZOBACZ W GALERII ZDJĘĆ

Czytaj także: Aktorzy z M jak miłość już po ślubie. Tak wyglądała żona Maurycego Popiela w sukni ślubnej! Wyciekło jedyne ZDJĘCIE

Zobacz jak zmieniała się Marysia w "M jak miłość" i jak wygląda naprawdę w GALERII ZDJĘĆ!

Marysia z "M jak miłość" zapytana o to, czy widzowie witają ją na ulicy jako Rogowską odpowiada, że nigdy się z tym nie spotkała. I wtedy wydało się dlaczego!

- Może dlatego, że w telewizji wyglądam inaczej, niż prywatnie - zdradza Pieńkowska. - Prawdą jest, że kamera dodaje kilogramów! 

Marysia z "M jak miłość" zdradziła też sekret swojej doskonałej sylwetki i młodego wyglądu.

- Sport jest w moim życiu ważny. Lubię wysiłek fizyczny i wręcz nałogowo gram w tenisa. Chcę żyć na pełnym wdechu i wydechu i umajać to życie, jak najwięcej z niego czerpiąc!  Zobacz efekty w GALERII ZDJĘĆ!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1614: Kinga po pożegnaniu Lenki odbierze niepokojący telefon od chorej córki! Nie da sobie rady bez Zduńskich? - ZWIASTUN

M jak miłość. Dzielna Iza uratuje życie Marysi i całej Grabiny! Zrobi się niebezpiecznie i narazi nawet swoje dzieci
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze