M jak miłość

Marcin z M jak miłość zdradził wielką tajemnicę z dzieciństwa! Tego nikt nie wiedział o Mikołaju Roznerskim

Gwiazdor "M jak miłość" zaszokował fanów kolejnym wyznaniem! Tym razem Mikołaj Roznerski ujawnił pewną tajemnicę ze swojego dzieciństwa. Ostatnio aktor pokazał na swoim profilu na Instagramie ZDJĘCIA najmłodszego członka rodziny, podobnego do niego, jak dwie krople wody. Tym razem nieznana nikomu tajemnica dotyczy chwil, kiedy serialowy Marcin bawił się jako małe dziecko na plaży... Co się wtedy wydarzyło w życiu przyszłego gwiazdora "M jak miłość"? My już wiemy, sprawdź szczegóły!

Gwiazdor M jak miłość ujawnił prawdę o swoim dzieciństwie! Rozneerski jeszcze nigdy nie był tak szczery

Marcin w "M jak miłość" to jeden z tych bohaterów, bez których widzowie nie wyobrażają sobie tego serialu. Chodakowski miał na sumieniu trochę grzeszków, ale wszystkie je wymazał żeniąc się z Izą (Adriana Kalska) i stając najlepszym ojcem wszechczasów. Niestety w ostatnim sezonie żona go zdradziła i zapowiada się na to, że od teraz Marcin będzie musiał sam zajmować się Szymkiem (Staś Szczypiński) i Mają (Laura Jankowska). 

Dzięki roli Marcina w "M jak miłość" Roznerski stał się wielką gwiazdą i jest rozchwytywany przez świat kina i teatru. Ostatnio pojawiły się nowe ZDJĘCIA aktora z piękną, nieco starszą i równie znaną blondynką. I właśnie przy tej okazji wyszły na jaw tajemnice Roznerskiego z dzieciństwa!

Ta tajemnicza blondynka w namiętnym pocałunku z Marcinem z "M jak miłość" to Małgorzata Socha, znana serialowym fanom z roli Ingi w "Przyjaciółkach" i niezapomnianej Violi Kubasińskiej z "BrzyUli". Okazało się, że romans gwiazd jest tylko ekranowy - oboje wystąpią w nowej komedii romantycznej Polsatu. 

Roznerski i Socha zaangażowali się już w promocję nowego filmu. Kiedy aktorka zamieściła na swoim profilu na Instagramie post ze swoimi ZDJĘCIAMI w roli Baśki jako jeden z pierwszych odpowiedział właśnie Roznerski. I jednym ruchem ujawnił tajemnicę z dzieciństwa, kiedy bywał na plaży, ale już chyba wtedy był traktowany jak przyszła gwiazda...

- Moja babcia Basia kochana ❤️zakladała mi skarpetki kiedy biegalem po plazy aby piasek mnie nie gryzł😜❤️ - napisał w poście Sochy Marcin z "M jak miłość".  

Skąd skojarzenie Roznerskiego z plażą przy ZDJĘCIACH Sochy z filmowej kuchni? Tajemnica tkwi w imieniu jej bohaterki - będzie miała na imię Baśka, podobnie, jak troskliwa babcia dzisiejszego gwiazdora "M jak miłość". 

Nie przegap: QUIZ Największe tajemnice kultowych seriali PRL. Tylko dla prawdziwych mistrzów! Odpowiedz na 7 pytań i zaliczone

Wielka tajemnica gwiazd M jak miłość. Katarzyna Cichopek wygadała się jak każą im udawać na planie
Najnowsze