M jak miłość

Marcin z M jak miłość podbił internet jednym ZDJĘCIEM! Mikołaj Roznerski został porównany do drogiego trunku

Marcin w "M jak miłość" to jeden z najbardziej uwielbianych bohaterów. Chłopak z bujną przeszłością na oczach widzów dojrzał i stał się idealną głową rodziny Chodakowskich. Mikołaj Roznerski, który wciela się w Marcina w "M jak miłość" stał się wielką gwiazdą i jest rozchwytywany przez film, teatr i reklamodawców. Przystojniak z reguły wzbudza zachwyt swoich fanów i fanek nowymi ZDJĘCIAMI na swoim profilu na Instagramie i na Facebook-u, ale tym razem szaleństwo przekroczyło wszelkie normy! Zobacz dlaczego w GALERII ZDJĘĆ i wypowiedz się w SONDZIE na końcu tekstu!

Marcin z M jak miłość podbił internet jednym ZDJĘCIEM! 

Mikołaj Roznerski rozkochał w sobie miliony rolą Marcina w "M jak miłość". Przystojniak, który zaczynał jako "chłopak do towarzystwa" wydoroślał i został wspaniałym mężem Izy (Adriana Kalska) i ojcem Szymka (Staś Szczypiński) i Mai (Laura Jankowska). Jednak sprawy mocno się pokomplikowały. Iza zdradziła męża z Radkiem (Philippe Tłokiński), a serialowy Chodakowski ogłosił w finale sezonu koniec małżeństwa. Jednak gwiazda Roznerskiego po tych wydarzeniach nie tylko nie gaśnie, ale wręcz nabrała większej mocy!

Mikołaj Roznerski na fali popularności w "M jak miłość" zrobił wielką karierę. Chętnie obsadzany jest w głównych rolach w filmach fabularnych, regularnie występuje na teatralnej scenie i ma nawet własną markę kawy. Jednak takiego szaleństwa, jak pod ostatnim ZDJĘCIEM gwiazdora na jego profilu na Instagramie jeszcze nidy nie było! Co tak urzekło fanów?

- Lubię opierać się o samochody🤪🤷‍♂️🤓 Dobrego dnia ❤️ - podpisał Roznerski ZDJĘCIE, na którym pozuje jako młody chłopak i aktualnie dojrzały już mężczyzna. 

Na reakcję fanów i fanek Marcina z "M jak miłość" nie trzeba było długo czekać. Wpadki w taki zachwyt na widok gwiazdora w "starym" i nowym wydaniu, że porównali go do bardzo drogiego i zacnego trunku!

- Hmm mówią im straszę wino tym lepiej smakuje i w tym przypadku im starszy Pan jest tym jeszcze bardziej przystojny...

- Im starszy tym przystojniejszy 🔥🔥

- Młodość to młodość tu widać przystojniacha 🙂

- Określenie że kobieta jest jak wino to nie prawda do końca... To faceci są jak wino 🥰

- Jak wino 🍷😎

- Rozner jesteś jak wino im starszy tym ładniejszy 🔥🍪😉

- Szczerze przystojny kiedyś i dziś, uśmiech piękny kiedyś i dziś!!! Great! 😍👏👏🙂🙂💥

- O jakikolwiek samochód Byś się nie oparł -nabiera on Mocy🔥

- Jak dobre wino...

A jak Wam bardziej podoba się Marcin z "M jak miłość"? Jako młody, uroczy chłopiec o niewinnym uśmiechu, czy dojrzały mężczyzna z uśmiechem zwycięzcy? Dajcie znać w SONDZIE na końcu tekstu pod WIDEO!

M jak miłość po wakacjach. Marcin w szpitalu z Kamą! Połączy ich tragiczne zdarzenie
Sonda
Wolisz Marcina z "M jak miłość" jako młodziaka, czy dojrzałego mężczyznę?
Najnowsze