M jak miłość

Małgosia nigdy nie wróci do M jak miłość. Nie chce znać tej ekipy!

2023-02-20 11:23

Do "M jak miłość" Małgosia nie wróci już nigdy! Joanna Koroniewska udzieliła wywiadu, w którym wyraźnie odcinka się od przeszłości i ekipy, która tworzy sagę rodu Mostowiaków. Aktorka po odejściu z serialu zajęła się rodziną oraz karierą na kanale Youtube, gdzie tworzy program z mężem, Maciejem Dowborem. Jednak dotąd wypowiedzi gwiazdy "M jak miłość" nie wykluczały definitywnie jej powrotu. Co się zmieniło? Jaka była Małgosia w "M jak miłość" zobacz w GALERII ZDJĘĆ!

Smutne wieści z M jak miłość. Nigdy nie zobaczymy już Małgosi. Joanna Koroniewska odcięła się od ekipy 

Małgosia w "M jak miłość" była bardzo ważną postacią. Córka Barbary (Teresa Lipowska) i Lucjana (ś.p. Witold Pyrkosz) Mostowiaków była bardzo barwną postacią z wpisanym w scenariusz wielkim nieszczęściem do miłości... Małgosia trzykrotnie wychodziła za mąż, aż wreszcie związek z Tomkiem Chodakowskim (Andrzej Młynarczyk) zapowiadał się na happy end. Niestety, Mostowiaczka zdradziła trzeciego małżonka z pierwszym, a potem śmierć pokrzyżowała wszystkie jej plany. Małgosia ostatecznie wyjechała za granicę, skąd dochodziły tylko fatalne wieści o alkoholu, narkotykach i wstąpieniu do tajemniczej sekty. Ale co jakiś czas pojawiała się nadzieja, że Małgosia po przejściach wróci do domu, do Grabiny. Ale nic z tego. 

Koroniewska rozstała się z "M jak miłość" w 2013 roku, ale co jakiś czas jest pytana przez media o możliwość powrotu na plan serialu, który zrobił z niej gwiazdę. W ostatnim wywiadzie dla portalu Jastrząb Post aktorka nie pozostawiła nawet cienia nadziei fanom postaci Małgosi. 

- Nie zamierzam wracać do "M jak miłość". To jest dla mnie zamknięty rozdział. Chociaż znowu: nigdy nie mów nigdyAle wydaje mi się, że na ten serial przestrzeni już nie mam - powiedziała jasno Koroniewska w  Jastrząb Post.

Gwiazda "M jak miłość" wypowiedziała się także o kontaktach z kolegami z planu "M jak miłość". 

- Żywimy do siebie sentyment, ale raczej nie utrzymujemy kontaktu. W naszym zawodzie cały czas poznaje się nowych kolegów, w kolejnych projektach. Ja generalnie mam mało bliskich przyjaciół z naszego środowiska. Dlaczego? Jakoś tak się sprawy ułożyły. Ale nie narzekam. Wręcz przeciwnie  - powiedziała szczerze aktorka.

Nie przegap:  QUIZ. Kultowe seriale PRL na zdjęciach. Rozpoznasz fotkę, dostaniesz punkt. Dasz radę?

M jak miłość. Magda i Andrzej znów razem! Wybudzi się ze śpiączki, ale będzie w kiepskim stanie
Najnowsze