Majka z M jak miłość znów w serialu! Laura Samojłowicz w nowej roli jako policjantka - WIDEO

2019-02-21 12:06 Ag
M jak miłość. Paweł (Rafał Mroczek), Majka (Laura Samojłowicz)
Autor: AKPA M jak miłość. Paweł (Rafał Mroczek), Majka (Laura Samojłowicz)

Laura Samojłowicz (34 l.), która zdobyła sławę jako Majka w "M jak miłość" wraca do serialu. Przez kilka lat aktorka nie pojawiła się w żadnej produkcji. Od marca 2019 widzowie będą mogli oglądać byłą gwiazdę "M jak miłość" w nowej roli. W serialu "Policjantki i policjanci" w TV4 wcieli się w postać Kariny, nowej partnerki Mikołaja Białacha (Mariusz Węgłowski), która zastąpi zmarłą Karolinę Rachwał (Honorata Witańska). Zobaczcie jak po latach zmieniła się serialowa Majka z "M jak miłość"!

Laura Samojłowicz w serialu "Policjantki i policjanci" zastąpi Honoratę Witańską!

Jako Majka w "M jak miłość" Laura Samojłowicz zdobyła ogromną popularność. Grana przez 34-letnią aktorkę bohaterka była jedną z kochanek Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek). W "M jak miłość" zadebiutowała w 2007 roku w 570 odcinku. Po trzech latach zniknęła jednak z serialu i z życia Pawła. Co się stało z Majką? Wyjechała ze swoją matką z kraju w 729 odcinku "M jak miłość".

Związek Majki i Pawła był bardzo burzliwy. Zaczęli ze sobą romansować gdy pracowali w klubie "Oaza". "Oazy". Jednak Paweł nadal nie mógł zapomnieć o Magdzie (Anna Mucha). Dziewczyna podchodziła do związku ze Zduńskim bardzo poważnie. Był jej pierwszym kochankiem. Niestety on nie potrafił zamknąć pewnego etapu w swoim życiu... Chorobliwa zazdrość o Magdę sprawiła, że Majka zostawiła Pawła!

Po odejściu z "M jak miłość" Laura Samojłowicz została gwiazdą serialu "Hotel 52", ale po trzech latach, w atmosferze skandalu opuściła obsadę. Nie zagrała w żadnym serialu przez pięć lat. W zeszłym roku pojawiła się gościnnie w jednym odcinku "Śladu" jako Danuta Stecka.

Teraz jednak dostała szansę od produkcji "Policjantów i policjantek". W nowym 10 sezonie będzie wcielała się w postać Kariny, nowej partnerki Białacha z patrolu 005, która zastąpi zmarłą Karolinę Rachwał, ukochaną Mikołaja. Od samego początku, czyli od 495 odcinka "Policjantek i policjantów" (emisja w poniedziałek, 4.03.2019) Karina zajmować się sprawą Borysa (Wojciech Medyński), któremu udało się uciec po zabójstwie Karoliny. Niestety, nie wszystko pójdzie zgodnie z planem.