M jak miłość

Magda z M jak miłość wyrzuciła z domu własnego syna! Szokujące wyznanie Anny Muchy! Nie jest pewna, czy go znów przywrócić

Takiego obrotu spraw u gwiazdy "M jak miłość" nikt by się nie spodziewał. Anna Mucha, czyli serialowa Magda Budzyńska obwieściła na swoim profilu na Instagramie, że "wyprowadziła" swojego syna. A na dowód aktorka pokazała ZDJĘCIA dlaczego. Wygląda na to, że w domu jednej z największych gwiazd "M jak miłość" odbywają się jakieś ogromne przetasowania. Co wyznała Magda z "M jak miłość" na swoim profilu na Instagramie? Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Magda z M jak miłość robi wielkie porządki w domu! Dlaczego "wyprowadziła" syna?

Anna Mucha gra w "M jak miłość" jedną z najbardziej lubianych postaci. Córka nieodżałowanego Wojtka Marszałka (śp. Emilian Kamiński), żona Andrzeja (Krystian Wieczorek)i mama Maćka (Franciszek Przanowski) to cudowna dziewczyna, dobra, silna i piękna. Los - a dokładnie scenarzyści serialu - nie oszczędza jednak pani Budzyńskiej. Dwukrotna mężatka nie może urodzić własnego dziecka z powodu poważnej wady serca. Ale Magda doskonale opiekuje się adoptowanym Maćkiem, uratowaną z wojennej pożogi Nadią (Mira Fareniuk) i swoją przybraną córką Anią (Gabriela Świerczyńska). Co czeka Magdę w nowych odcinkach?

Pewne jest, że w "M jak miłość" po wakacjach Budzyńska dowie się o śmierci ojca i zapadnie w głęboką żałobę. Na szczęście będzie przy niej cały czas Maciek, który wyrasta na wspaniałego mężczyznę. To jedyny nastolatek w "M jak miłość", z którym do tej pory nie było większych problemów. 

Tymczasem prywatnie gwiazda "M jak miłość" miewa chyba kłopoty ze swoim synem. Dość powiedzieć, że Mucha ogłosiła na swoim profilu na Instagramie, że swojego syna "wyprowadziła"! I nie jest pewne, czy będzie miał opcję powrotu...      

- Wyprowadziłam syna! - powiedziała Mucha do swoich fanów. - I zastanawiam się, czy go wprowadzić z powrotem! 

Magda z "M jak miłość" zobrazowała powody "wyprowadzki" dziecka ZDJĘCIAMI sporego bałaganu, z jakim musiała zrobić porządek. Ale jak Mucha sama stwierdziła, niezbyt dobrze radzi sobie z czasem wolnym od pracy i tzw. odpoczynkiem. Jesteśmy pewni, że porządek syna został przywrócony, a ona sam tuli się do już do swojej mamy!

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach. Osamotniony Paweł przegra walkę o córkę. Nigdy sobie tego nie daruje

M jak miłość. Anna Mucha pożegnała się z widzami! Już nie zagra roli, której tyle zawdzięcza
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze