M jak miłość

M jak miłość. Wyrodna siostra Kasi weźmie się za Jakuba! Wykorzysta Karskiego do osiągnięcia swojego celu - WIDEO

2023-03-21 11:43

W 1720 odcinku "M jak miłość" w życiu Kasi (Paulina Lasota) i Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski) pojawi się Justyna (Magdalena Wieczorek). Nagły powrót młodszej siostry Stawskiej wywoła prawdziwy wstrząs, gdyż przywoła u narzeczonej Karskiego najboleśniejsze wspomnienia z dzieciństwa. Oczywiście, Kasia nie będzie chciała mieć kontaktu z Justyną, ale wyrodna siostra tak łatwo nie odpuści i postanowi dotrzeć do niej w "M jak miłość" przez Jakuba! Młodsza Stawska zagnie parol na Karskiego i tak nim zmanipuluje, że osiągnie swój cel! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w WIDEO i naszej GALERII ZDJĘĆ!

Justyna Stawska zniszczy związek Kasi i Jakuba w "M jak miłość"?! Zmanipuluje i wykorzysta Karskiego

W 1720 odcinku "M jak miłość" szczęście Kasi i Jakuba nie potrwa długo! Dopiero co Karski zdoła pokonać białaczkę i wrócić do pełni sił, które pozwolą mu planować prawdziwy ślub ze Stawską, ale wszystko stanie pod dużym znakiem zapytania, gdy do ich życia niespodziewanie wkroczy Justyna. Nieznajoma dziewczyna zjawi się w agencji detektywistycznej Jakuba i Marcina Chodakowskiego (Mikołaj Roznerski) i przedstawi się jako młodsza siostra Kasi, co dla Karskiego będzie totalnym wstrząsem! W końcu jego ukochana twierdziła, że jest jedynaczką i nie ma już żadnej rodziny, ale w 1720 odcinku "M jak miłość" prawda wyjdzie na jaw, a wraz z nią mroczna tajemnica z przeszłości Stawskich, od której Kasia chciała się odciąć raz na zawsze.

W 1720 odcinku "M jak miłość" Kasia nie będzie chciała słyszeć o siostrze, która dla niej nie będzie istnieć, ale Jakub tak łatwo nie odpuści. Wówczas Stawska wyzna ukochanemu, że w przeszłości Justyna miała problem z narkotykami, a jej uzależnienie doprowadziło do śmierci ich matkę, na której pogrzebie wyrodna córka nawet się nie zjawiła. Mimo upływu lat Kasia nie wybaczy siostrze i nie będzie chciała mieć z nią nic wspólnego, ale Justyna się nie podda i postanowi dotrzeć do niej przez Jakuba, którego w "M jak miłość" zdoła przeciągnąć na swoją stronę!

- Napisałam list. Mógłbyś przekazać go Kasi? - spyta Justyna, po czym wręczy Jakubowi kopertę, którą Karski oczywiście zgodzi się przekazać ukochanej.

- Justyna jest świadoma tego, że Kasia czuje do niej niechęć. Dlatego ma właśnie plan, żeby zmiękczyć Jakuba. Wydaje jej się, że z mężczyzną może pójść jej trochę łatwiej niż z jej siostrą, która przejrzałą już Justynę - mówi Magdalena Wieczorek w "Kulisach M jak miłość".

- Justyna sprawia wrażenie osoby godnej zaufania i Jakub chce jej pomóc. Natomiast sytuacja zaczyna być niepokojąca, bo okazuje się, że Kasia, Jakuba po prostu okłamała, mówiąc, że nie ma już żadnej rodziny - stwierdza Krzysztof Kwiatkowski w "Kulisach M jak miłość".

W najbliższych odcinkach "M jak miłość" Justynie szybko uda się dotrzeć do Jakuba, co zacznie denerwować Kasię. Szczególnie, że Karski nie będzie zdawał sobie sprawy, iż młodsza siostra Stawskiej jedynie nim manipuluje, aby osiągnąć swój cel. Dlatego detektyw wpadnie jak śliwka w kompot, co stanie się kością niezgody w jego związku z Kasią...

- Jest mistrzynią w sprawianiu dobrego wrażenia, ale ona gra, manipuluje! Nie rozumiesz tego?! - wyrzuci mu Kasia.

- Według Kasi, Justyna jest osobą, która burzy spokój, porządek i rujnuje wszystko, to co dobre w życiu jej i jej bliskich. I pojawienie się jej w życiu Jakuba i Kasi niestety źle wpływa na tę relację - przyznaje Paulina Lasota w "Kulisach M jak miłość".

M jak miłość. Jakub pozna bolesną przeszłość Kasi. Siostra zabiła jej matkę, a teraz stanie między Kasią i Kubą
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze