M jak miłość

M jak miłość. Wraca dawna sprawa zdradzonej Magdy! Anna Mucha musiała ugryźć się w język

Na profilu "M jak miłość" na Instagramie znienacka wróciła stara sprawa zdradzonej Magdy! Anna Mucha musiała chyba "ugryźć się w język" komentując najnowszym filmik z serialu, na którym widzimy wielkie szczęście Olka (Maurycy Popiel) i Anety (Ilona Janyst). Fani "M jak miłość" jednak w nic już się nie gryźli i przypomnieli przykre fakty. Zobacz reakcję gwiazd i GALERIĘ ZDJĘĆ!

M jak miłość. Magda nie zapomniała tej zdrady! Zobacz reakcję Anny Muchy!

Magda w "M jak miłość" pokochała mocno Olka. I to pomimo tego, że Chodakowski był od niej o kilka lat młodszy i kiedy ona była już kobietą, jemu nadal było "fiu-bździu" w głowie. Ale stanęli na ślubnym kobiercu i podjęli inne poważne decyzje. A potem Olek rzucił wszystko z powodu romansu z... Anetą!

Magda w "M jak miłość" nigdy do końca nie zapomniała tej paskudnej zdrady. Szczególnie, że Olek porzucił nie tylko żonę, ale i syna Maćka (Franciszek Przanowski), którego razem adoptowali! Fani też nie zapomnieli.  

🥰 Kto lubi tę parę, daje ❤️ - tak zaprosił do zabawy fanów administrator oficjalnego profilu "M jak miłość" na Instagramie.   

- Ja ich też lubię… mimo wszystko 😜🤪 - odpisała jako pierwsza Anna Mucha znana z tego, że nie przebiera w słowach. Ale tym razem chyba "ugryzła się w język". 

- Ja ich bardzo lubię❤️ - napisał Mikołaj Roznerski, czyli serialowy brat Olka Marcin. 

- Lubię ich bardzo ale scenarzyści chyba zapomnieli, ze Olek adoptował synka z Magdą... - ruszyli z przypomnieniem fani. 

- No właśnie, po ich rozstaniu normalnie się z Maćkiem spotykał, a potem tak nagle koniec 🤔

Istotnie, Olek w "M jak miłość" zupełnie zniknął z życia Magdy i Maćka. Jego obowiązki przejął Andrzej, który niestety też Magdę zdradził z Julią. No, ale tu nie jest pewne, czy do seksu w ogóle doszło, a Budzyński stara się wszystko naprawić. Olek nigdy tego nie zrobił, ale z Anetą tworzą bardzo udany związek. Może jednak da się zbudować szczęście na cudzym nieszczęściu?

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1726: Tak Marcin pozna prawdę o zdradzie Izy. Nigdy jeszcze nie czuł się tak upokorzony - ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość. Iza zdradzi Marcina z Radkiem! Będzie rozwód Chodakowskich
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze