M jak miłość

M jak miłość. Wielki dramat Andrzeja. Tylko kochanki zaszły z nim w ciążę, ale żadna nie donosiła? Co jest nie tak z żonami? Przypominamy fakt po fakcie! - ZDJĘCIA

W "M jak miłość" Andrzej (Krystian Wieczorek) robi się powoli postacią tragiczną. Mecenas Budzyński, choć był niewyobrażalnie szczęśliwy z ukochaną Magdą (Anna Mucha), prawdopodobnie - jeśli wierzyć temu, co widzimy na ekranie - dał się skusić pięknej Julii (Marta Chodorowska) na konferencji we Wrocławiu. Już w 1695 odcinku "M jak miłość" Andrzej będzie opłakiwał z domniemaną kochanką śmierć dziecka, które być może było owocem tej nocy. Co jest nie tak z Andrzejem, że w ciążę zachodzą tylko jego kochanki, ale żadna z żon? Przypominamy wszystkie fakty - zobacz to też w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Wielki dramat Andrzeja Budzyńskiego. Nigdy nie będzie miał dziecka? 

Andrzej w "M jak miłość", jak większość osób, pragnie dziecka. Ta tęsknota raz na jakiś czas odbiera mu rozum i zdradza swoje żony, aby marzenie spełnić. Jednak nie do końca ma szczęście - aż dwie kochanki straciły ciąże i Budzyński z nimi nie doczekał się potomka. Dlaczego nie miał dziecka ze ślubnymi partnerkami, Martą (Dominika Ostałowska) i Magdą? Przypomnijmy wszystkie fakty, krok po kroku. 

Niewierny Andrzej w "M jak miłość"

W związku z Martą Andrzej w "M jak miłość" nie był wierny. Ani przed ślubem, ani po ślubie nie udało mu się oprzeć kilku pięknym kobietom. Zaczęło się od seks randek Budzyńskiego z Jowitą (Marta Bacejewska).  Tuż przed ceremonią ślubną Andrzej poddał się uniesieniu podczas bajecznej nocy z piękną prokurator, Agnieszką Olszewską (Magdalena Walach). Wówczas, podobnie jak obecnie, owoc tej nocy w postaci ciąży pojawił się szybko, ale kochanka Andrzeja nie utrzymała ciąży. Ostatecznie kochankowie rozeszli się każde w swoją stronę, a Andrzej stanął na ślubnym kobiercu z Martą. Czy to zakończyło jego seks podboje? Niestety nie.  

Wokół przystojnego i majętnego mecenasa Budzyńskiego w "M jak miłość" zawsze kręciło się wiele kobiet, a on czasem umiał też odmówić. Tak było w przypadku Moniki (Anna Wendzikowska), Joli (Monika Krzykowska), Soni (Marta Król) i Karoliny (Iga Górecka). Ta ostatnia zemściła się na nim okrutnie za odrzucenie i wrobiła go w próbę gwałtu. Później jednak Andrzej, nieszczęśliwy w związku z Martą, naprawdę zakochał się w Paulinie (Maria Szafirska) i gdyby nie uciekła mu za granicę, może zostaliby szczęśliwymi rodzicami i żyli razem do dziś. Tak się stało w rzeczywistości - Maria została panią Wieczorek i razem wychowują potomstwo. 

Marta i Magda w "M jak miłość" już nie mogły mieć dzieci 

Dlaczego Andrzej i Marta w "M jak miłość" nie mieli dzieci? Ówczesna żona Budzyńskiego miała już dwójkę dzieci z poprzednim mężem , Norbertem Wojciechowskim. Andrzej z Martą podjęli starania o wspólnego potomka, ale bez sukcesu. Wtedy właśnie pojawiło się podejrzenie, że któreś z nich jest bezpłodne! Badania wykazały, że to Marta już nie może mieć dzieci, a Budzyński... poznał swojego syna!

Okazało się, Andrzej w "M jak miłość" spłodził syna Piotrusia ze swoją pierwszą dziewczyną z czasu studiów! Piękna Edyta (Ewa Bukowska) dopiero po latach od rozstania powiedziała mu, że mają dziecko i przedstawiła ich sobie osobiście! Pikanterii tej sytuacji dodawał fakt, że  Piotrusia zagrał wówczas 10-letni Hubert Zduniak, prywatnie syn Dominiki Ostałowskiej - serialowej Marty. 

Magda w "M jak miłość" z kolei zaszła w ciążę z Kamilem (Marcin Bosak), ale niestety ze względu na absolutny brak odpowiedzialności Gryca, zdecydowała się na aborcję. Później choroba serca żony Andrzeja nigdy nie pozwoliła jej na ponowną próbę i tak Andrzej nadal nie może mieć dziecka z własną żoną. Ale jak zobaczymy w 1695 odcinku "M jak miłość", z kolejną kochanką także nie.

Zobacz też: Wpadka roku w M jak miłość. Dlaczego Andrzej w szpitalu u Julii ma specjalne prawa? Gdzie jest mąż Malickiej? - ZDJĘCIA

M jak miłość odcinek 1692 ZWIASTUN. Magda przez Julię nie da Andrzejowi drugiej szansy. Brutalny napad na ciężarną kochankę Budzyńskiego
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze