M jak miłość

M jak miłość. Wątek ukraiński ostro skrytykowany przez fanów! Nie chcą polityki u Magdy i Andrzeja - ZDJĘCIA

Wokół "M jak miłość" wybuchła kolejna afera. Okazuje się, że wierni fani wysoko sobie cenią, że w serialu nigdy nie oglądają polityki. Tymczasem w wątku Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek) w 1699 odcinku "M jak miłość" pojawi się ukraińska sierota Nadia (Mira Fareniuk), która ucieka do Polski przed wojną. I fani zdenerwowali się, że w ich ulubionym serialu będą oglądać to samo, co na ulicy! A jaka jest Wasza opinia? Dajcie znać w SONDZIE!

"M jak miłość" odcinek 1699 - wtorek, 10.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1699 odcinku "M jak miłość" Magda w drodze powrotnej do siedliska natrafi na ukraińską dziewczynkę, Nadię. Szybko okaże się, że dziecko ucieka przed wojną, w której zginęli jej rodzice. Żona Andrzeja bardzo przejmie się losem małej sierotki i zaopiekuje się nią nie tylko w schronisku dla uchodźców, ale z pomocą męża zyska status opiekuna prawnego. 

Fanów "M jak miłość" czekają niezwykle wzruszające sceny z udziałem Magdy, Nadii i Andrzeja, którego obezwładni dobre serce małżonki. Wszystko wskazuje też na to, że przyszła córka połączy zwaśnione małżeństwo! Ale jest jedno "ale...". Fani nie chcą polityki w ulubionym serialu, czemu dali wyraz na oficjalnym profilu "M jak miłość" na Instagramie.  

- Oglądam ten serial od początku istnienia. Uwielbiałam go za to ,że reżyser nie dawał polityki i sytuacji gospodarczej w kraju. Niestety w ostatnim odcinku dodano wątek ukraiński tak jak to zrobiono w "Na Dobre i na złe". Zupełnie to nie potrzebne. Wszędzie gdzie nie spojrzysz Ukraina i jej barwy narodowe. Czasami zastanawiam się czy to Polska czy już nie. Nie przypominam sobie wątku afgańskiego czy syryjskiego a tam też wojna była i ginęli ludzie. Tacy sami ludzie jak wszędzie.

- Całkowicie się zgadzam. Mieszkam na Litwie i tu również gdzie nie spojrzysz Ukraina...nawet flagi się świecą barwami Ukrainy gdzieniegdzie....a, i w transporcie publicznym nadają komunikat w języku ukraińskim........

- W Sopocie prawie wszędzie są flagi ukraińskie, a polskich nie ma nigdzie ??‍♀️

- Ale Magda na jakieś misje pamiętam jeździła i występowała Janina Ochojska tak mi się zdaje, to coś było związane z aktualną sytuacją ekonomiczno-polityczną, ale prawda że trochę tego dużo ale chyba tak będzie bo mamy teraz w Polsce dużo też ukraińskich aktorów czy dziecięcych czy dorosłych i będą angażowani do produkcji

- No i to jest przerażające. Nic nie mam przeciwko pomocy ale to co teraz się dzieje to stanowczo za dużo.

- nie jestem przeciwna pomocy. Jednak to co się teraz dzieje jest przerażające a Polacy absolutnie nie wynieśli jakiejkolwiek nauki z historii Polski. No i to głoszone przez polityków" Jesteśmy sługami Ukrainy"?. Nikt nie jest sługa nikogo !!!

- racja ?Włączam(zupełnie przypadkowo)Polskie Radio w samochodzie a tam…wiadomości po ukraińsku

- Jezu ?. Wiesz ja rozumie ,żeby pomóc bo nie znają języka No ale bez przesady. Włączasz radio i nie wiesz gdzie tak naprawdę jesteś.

-  ja ostatnio usłyszałam od jednego Ukraińca, że oni rozumieją polski ale dlaczego my nie rozumiemy ukraińskiego? ?? Bez przesady, jesteśmy w Polsce, niech oni zaczną mówić po polsku, ewentualnie po angielsku bo to jest język międzynarodowy

- mieszkam w Anglii i chyba zacznę pytać Anglików dlaczego nie rozumieją języka polskiego ?. Chamstwo przez gościa przemawia.

A jaka jest Twoja opinia? Czy wątek Nadii w "M jak miłość" to dobry pomysł scenarzystów? Daj znać w SONDZIE na końcu tekstu! 

Nie przegap: M jak miłość. Prawdziwa matka malej Nadii pojawi się w 1701 odcinku serialu! Magda i Andrzej stracą córkę? - ZDJĘCIA

M jak miłość odcinek 1698 ZWIASTUN. Franka przeżyje postrzał, ale będzie z nią bardzo źle! Paweł straci żonę?
Sonda
Czy wątek Ukrainki Nadii u Magdy i Andrzeja w "M jak miłość" to dobry pomysł?
Najnowsze