M jak miłość traci widzów. Nie chcą oglądać nowego sezonu przez to co dzieje u Mostowiaków!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość traci widzów. Nie chcą oglądać nowego sezonu przez to co dzieje u Mostowiaków!

M jak miłość

M jak miłość traci widzów. Nie chcą oglądać nowego sezonu przez to co dzieje u Mostowiaków! - ZDJĘCIA

Fani "M jak miłość" nie chcą już oglądać nowych odcinków po wakacjach? Okazuje się, że zdrada Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) w ostatnim sezonie sagi rodu Mostowiaków spowodowała niekontrolowany wybuch wściekłości fanów. Fora internetowe są rozgrzane do czerwoności i jest wiele głosów, że ludzie nie chcą już na to patrzeć. Czy nowy sezon "M jak miłość", który wraca w poniedziałek 5 września wynagrodzi widzom rozczarowanie? Sprawdź co już wiemy i zobacz GALERIĘ NOWYCH ZDJĘĆ z "M jak miłość"!

"M jak miłość" po wakacjach. Fani mają dość skandali! Nie będą oglądać? 

"M jak miłość" wraca z 1666 odcinkiem już 5 września w poniedziałek w TVP. Większość fanów cieszy się, że kończy się wakacyjna przerwa w emisji ich ulubionego serialu, ale nie wszyscy. Co wywołało aż takie emocje wśród wiernych serialowych widzów? 

O jedną zdradę w "M jak miłość" za dużo 

Złość fanów "M jak miłość" spowodowała zdrada Andrzeja. Budzyński dał się uwieść pięknej Julii (Marta Chodorowska) i na jedną noc zapomniał o Magdzie (Anna Mucha). Konsekwencje są straszne. Kochanka ogłosiła, że jest w z Andrzejem w ciąży, a w nowym sezonie Magda o wszystkim się dowie. I to dla bardziej wrażliwych widzów okazało się zdecydowanie za dużo wrażeń. 

Nie przegap: M jak miłość. Tak teraz wygląda Marta. Podobna do mamy Barbary Mostowiak? - ZDJĘCIA

Nowy sezon M jak miłość pełen skandali! Tych bohaterów czekają wielkie zmiany

- Magda i Andrzej byli dla mnie jak przyjaciele!!!! To dla nich oglądałam Emkę. Straciłam przyjaciół, nie chcę już na to patrzeć!

- Straciłam zaufanie do tych par, po rozwalaniu miłości Magdy i Andrzeja - oni byli jak moi przyjaciele, a musiał być wymysł zdrady. Paweł też pewnie będzie cierpiał, już straciłam sens, co z tego jak jest szczeliwa para, jak pewnie zostanie to rozwalone, bo " musi się dziać " ??‍♀️

- Tylko przykre jest, to, że coś co jest uwielbiane przez większość, zostaje to psute ~ żadna przyjemność z oglądania. 

- Zamiast wymyślić coś nowego wykorzystano oklepany i przewidywalny motyw zdrady? Za to, że ten wątek jest wymyślony tak, że nijak nie pasuje do tego związku? Za to, że po raz kolejny powielonio u Andrzeja zdradę i wpadkę z ciążą? Za to, że to rozwalono związek, a z Andrzeja zdobiono lawlasa i kłamnę? NIGDY!!! Scenarzyści odwalili fuszerkę i zaliczyli wpadkę. I tylko aktorów szkoda, bo wkładają sercę w grę, a ja i tak nie mam już ochoty oglądać MJM.

- Nie ma Magdy i Andrzeja, nie ma oglądania MJM, a tym bardziej teraz, gdy trzeba jeszcze znosić Julię. Tak więc u innych mogą się dziać cuda wianki, a ja i tak tego nie zobaczę.

Nie tylko Budzyński wywołał skandal

Wygląda na to, że "podkręcenie" atmosfery u Budzyńskich w "M jak miłość" obróciło się przeciwko serialowi. Wcześniej zdrada Lilki (Monika Mielnicka) i wielka krzywda Mateusza (Krystian Domagała), oszustwo Franki (Dominika Kachlik), afera z miłością 13-letniej Basi Rogowskiej (Karina Woźniak)... Te skandale w nowym sezonie "M jak miłość" będą miały swój ciąg dalszy. Na szczęście zdecydowana większość fanów nie może się już doczekać na nowy sezon, a pewni i obrażeni zdradą Andrzeja wrócą, aby sprawdzić jak to się skończy. Zwłaszcza, że w po wakacjach w "M jak miłość" wydarzy się też coś bardzo dobrego!

Zobacz też: Wojtuś z M jak miłość po raz pierwszy po odejściu z serialu wyznał całą prawdę! Fani wyłapali ważny szczegół. Feliks Matecki pokonał Mateusza i Antka jednym ruchem - ZDJĘCIA

Sonda
Czy będziesz oglądać nowy sezon "M jak miłość"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze