M jak miłość

M jak miłość. Tak wygląda prawdziwy ojciec dziecka Weroniki! Podły Oskar wyciągnie od niej pieniądze - ZDJĘCIA, WIDEO

W "M jak miłość" pojawi się prawdziwy ojciec dziecka, którego ojcostwo Weronika (Ewelina Kudeń-Nowosielska) próbuje wmówić Wernerowi (Jacek Kopczyński). Adam nawet pozna Oskara (Krzysztof Cybiński) elegancko się z nim przywita. Oczywiście będzie to kolejny nieudany związek wyrodnej matki Poli (Hania Nowosielska), a w dodatku facet wyciągnie od kochanki grubą kasę! A potem będzie już jak zwykle - Weronika pieniądze ukradnie, a w finale Werner będzie płakał jak dziecko... - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ i sprawdź, co zdradzają gwiazdy na WIDEO!

M jak miłość. Tak wygląda prawdziwy ojciec "dziecka Wernera". To szemrany typ 

W "Kulisach M jak miłość" wybuchła prawdziwa bomba! Pojawił się prawdziwy ojciec dziecka, które Weronika wmówiła Wernerowi. Jak pisaliśmy, Marcin pierwszy wytropi, że to "typ spod ciemnej gwiazdy"! I wszystko potwierdza się - Oskar wprawdzie jest elegancko ubrany i ma maniery, ale tak naprawdę to kolejny bandyta. Okazuje się, że to właśnie on spłodził dziecko, dzięki któremu Weronika dobierze się do kasy Wernera. Czy Adaś zdoła się z tego wyplątać?

- Weronika, zanim zdecydowała się, że pójdzie do łózka z Wernerem, dokładnie to sobie przemyślała - ujawnia oszustwo swojej bohaterki Kudeń-Nowosielska w "Kulisach "M jak miłość". - Wiedziała, że to będzie ten mężczyzna, który da się podpuścić. Uwierzy w to, że tak szybko mogła zajść w ciążę - dodaje ze śmiechem.

- Oskar - przywita się z Wernerem prawdziwy ojciec dziecka Weroniki w "M jak miłość", a szczęśliwy Adaś elegancko poda mu rękę. 

- Wkręciłaś nowego tatuśka - będzie śmiał się z matki Poli Oskar. 

Jak widać na WIDEO z "Kulis M jak miłość" Werner da się "wkręcić" Weronice na całego. Aby udowodnić Kamilowi (Marcin Bosak), że jego wybranka zmieniła się w dobrą kobietę i podkreślić jej rangę towarzyską, oświadczy się jej po raz drugi! I zrobi to właśnie w domu Gryca. A później wydarzą się same katastrofy. 

- Weronika boi się Oskara. Kolejny raz weszła w związek, który jej kompletnie nie wyszedł - ujawnia Kudeń-Nowosielska w "Kulisach M jak miłość". 

- Daj znać, jak skombinujesz resztę kasy - powie cicho Oskar Weronice w "M jak miłość".  - Masz czas do końca przyszłego tygodnia - doda zdecydowanym tonem. 

- Facet ją zostawia... Ona oczywiście wisi mu pieniądze...

Jak widzimy na WIDEO z "Kulis M jak miłość" z domu Kamila i Weroniki znika koperta z dużą kwotą gotówki. Szybko podejrzenie pada na Weronikę... A co będzie z dumnym z ojcostwa Wernerem? Zdradzamy: będzie cierpiał jak nigdy wcześniej!  

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1714: Magda pocieszy Andrzeja po próbie samobójczej Julii. Nareszcie pójdą o krok dalej - WIDEO

M jak miłość. Oto prawdziwy ojciec dziecka Weroniki. Wrobiła Wernera w ciążę, ale wszystko się wyda!
Najnowsze