M jak miłość. Tak teraz wygląda Marta. Podobna do mamy Barbary Mostowiak? - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Tak teraz wygląda Marta. Podobna do mamy Barbary Mostowiak? - ZDJĘCIA

M jak miłość po wakacjach

M jak miłość. Tak teraz wygląda Marta. Podobna do mamy Barbary Mostowiak? - ZDJĘCIA

"M jak miłość" już 5 września wraca z nowym sezonem, trwa więc akcja promocyjna nowych odcinków. Na jednym ze ZDJĘĆ, opublikowanych przed produkcję w serialu w mediach społecznościowych widzimy Martę (Dominika Ostałowska) przytuloną do mamy Barbary Mostowiak (Teresa Lipowska). Dzięki temu wiemy dokładnie ja teraz wygląda Wojciechowska! Zapowiada się na to, że tę postać czekają po wakacjach ogromne zmiany! Czy Marta z biegiem czasu stała się podobna do Barbary - oceńcie sami w GALERII ZDJĘĆ!

Marta w "M jak miłość" przejdzie wielką przemianę? Zobacz jak teraz wygląda w GALERII ZDJĘĆ

Córka Barbary i Lucjana (ś.p. Witold Pyrkosz) w "M jak miłość" zmieniała się nie raz. Ze ślicznej eterycznej blondynki łatwo stawała się ognistą szatynką, a jej ciało z czasem nabierała większego rozmiaru. Jednak za fizyczną metamorfozą nie szła psychiczna przemiana bohaterki, co skutkowało ciągłym powtarzaniem tych samych błędów. Ostatecznie Marta zakończyła ostatni sezon jako kobieta samotna z górą trosk wokół dzieci, Ani (Gabriela Świerczyńska) i Łukasza (Jakub Józefowicz). Czy jej los odmieni się w nowych odcinkach? 

Marta w "M jak miłość" upodobni się do matki? 

Na najnowszym ZDJĘCIU z "M jak miłość" Marta pozuje z mamą. Obie są pięknie uśmiechnięte i cieszą się życiem w sadzie Lucjana. Ten obrazek wygląda tak pięknie i czule, że pojawiły się nawet przypuszczenia, iż Marta wróci do domu w Grabinie!

Zobacz też: Totalna metamorfoza gwiazdy M jak miłość! Małgorzata Pieńkowska już tak nie wygląda! Nowa Marysia oszołomiła fanów - ZDJĘCIA

Nowy sezon M jak miłość pełen skandali! Tych bohaterów czekają wielkie zmiany

Fani "M jak miłość" zareagowali na nowy wygląd matki i córki euforią. I choć na priflu @badzmyrazemtvp na facebook-u pojawiły się również głosy ostro krytykujące Martę, w większości przeważały ciepłe komentarze.

Wielka radość fanów "M jak miłość"

Piękne zdjęcie

- Są to seriale mówiące o naszym życiu a często ostrzegające i pomagające rozwiązywać problemy dnia dzisiejszego. Są bardzo potrzebne a szczególnie dla ludzi starszych często już nie wychodzących z domu.

- Czekam całe wakacje i już coraz bliżej do startu.., cieszę się i pozdrawiam ?

- Cieszę się, wreszcie będzie co oglądać❤

- To jest jedyny serial, który oglądam od samego początku. Do miłego zobaczenia we wrześniu

- Czekam na następne odcinki i pozdrawiam wszystkich aktorów i ekipę która tworzy ten serial.

- Czekamy i się doczekamy już 5 września .M Jak Miłość. Super ❤️?będzie co oglądać .x?❤️??

- Czekam przez całe wakacje uwielbiam p. Lipowską pozdrawiam ???

- Bardzo lubię ten serial! będę oglądać ?pozdrawiam serdecznie aktorów bezNich nie było by filmu! szczególnie Panią Teresę Lipowską ?❤️

- Brawo Panie jesteście świetne!

W końcu fanki "M jak miłość" z tej wielkiej radości z powrotu serialu na ekran dostrzegły nawet podobieństwo Marty do Barbary!

Wow, podobne są do siebie!

- Nawet wyglądają jak matka i córka!

Jak potoczą się dalsze losy Marty w "M jaka miłość" będziemy mogli śledzić już od 5 września o stałej porze w TVP! 

Nie przegap: Wojtuś z M jak miłość po raz pierwszy po odejściu z serialu wyznał całą prawdę! Fani wyłapali ważny szczegół. Feliks Matecki pokonał Mateusza i Antka jednym ruchem - ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze