M jak miłość

M jak miłość. Tak naprawdę wygląda nowa kobieta Marcina! Mamy unikalne ZDJĘCIA prywatne!

W "M jak miłość" pewne rzeczy wydarzą się na pewno. W życie skrzywdzonego przez zdradziecką Izę (Adriana Kalska) Marcina (Mikołaj Roznerski) wkroczy z pełnym impetem nowa kobieta. Kama (Michalina Sosna), która dała się poznać jako niezwykle urocza, radosna dziewczyna z taką sobie opinią tancerki erotycznej, jest zdaniem wszystkich odpowiednim "lekiem na całe zło" po wiecznie "skwaszonej" Izie. Dotarliśmy do unikalnych ZDJĘĆ Michaliny Sosny i możemy Wam pokazać, jak ta dziewczyna wygląda naprawdę! Zobacz TO w ogromnej GALERII ZDJĘĆ, także prywatnych!

Tak wygląda nowa kobieta Marcina! Zobacz UNIKALNE zdjęcia prywatne!

Marcin w "M jak miłość" po wakacjach będzie dążył do rozwodu z Izą. Chodakowska nadal nie będzie widziała świata poza kochankiem Radkiem Philippe Tłokiński), więc z cudownego małżeństwa nie będzie już czego zbierać. Jak pamiętamy, w finale ostatniego sezonu sagi rodu Mostowiaków Marcin załamał się, a smutki zaczął topić w alkoholu. Na szczęście w jego życiu zagości nowa kobieta, która go z tego wyciągnie!

Kama już dała się poznać w "M jak miłość" jako lekko "postrzelona", ale przesympatyczna dziewczyna, której uśmiech nie schodzi z twarzy. Jak zapowiedział Roznerski w ostatnich przed wakacjami "Kulisach M jak miłość" znaczenie Kamy w życiu Marci9na zacznie rosnąć.

Gwiazdy "M jak miłość" pokazują wspólne ZDJĘCIA z planu, pojawiło się nawet takie, na którym widać, jak Kama czuje się u Chodakowskich na kanapie z Marcinem, jak u siebie w domu!

Dotarliśmy też do unikalnych ZDJĘĆ Michaliny Sosny, nawet z czasów maturalnych! Zobacz, jak wygląda nowa kobieta Marcina w "M jak miłość" bez makijażu, a nawet większości ubrań. 

Nie przegap: Radek z M jak miłość pokazał się z nową partnerką! To nie Iza go uszczęśliwia - ZDJĘCIA

M jak miłość po wakacjach. Marcin w szpitalu z Kamą! Połączy ich tragiczne zdarzenie
Najnowsze