M jak miłość

M jak miłość. Tajemnica Anety wyszła na jaw. Szalona żona Olka cierpi na poważną przypadłość – ZDJĘCIA, WIDEO

Aneta w "M jak miłość" to postać, której nie można nie zauważyć. To doktor Chodakowska (Ilona Janyst) ma najwięcej energii, szalonych pomysłów i jest najbardziej skuteczna w działaniu. Żona Olka (Maurycy Popiel) uratowała ukochanego tajemnym ślubem, kiedy chciał się zabić w więzieniu, później podobną rzecz zrobiła dla umierającego na białaczkę Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski) i zakochanej w nim Kasi (Paulina Lasota). Ślub w szpitalu, nawet jeżeli nie do końca legalny, uczynił cud i Karski zaczął zdrowieć. Tymczasem okazuje się, że największą tajemnicą Anety jest jej stosunek do samej siebie... O co w tym chodzi? Sprawdź szczegóły i zobacz, co mówią na ten temat gwiazdy w "Kulisach M jak miłość" na WIDEO i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ

M jak miłość. Aneta wyznała swoją największą tajemnicę! To stąd są jej awantury z Olkiem  

Aneta w "M jak miłość" przeszła ogromną przemianę. Przez długi czas była uznawana za największą manipulantkę i mało kto ją lubił. Kryńska "celowała" w braci Chodakowskich i już dawno podjęła decyzję, że jeden z nich zostanie jej mężem. Z czasem okazało się, że Aneta naprawdę kocha Olka i to co dla niego zrobiła, kiedy czekał na wyrok za zabójstwo psychola Artura (Tomasz Ciachorowski), przeszło do historii serialu. Pełna zapału, dobrych pomysłów i ich realizacji "po bandzie" Aneta dziś jest jedną z najbardziej lubianych postaci. Tymczasem więc dziwi mroczna prawda, jaką ujawniła sama Ilona Janyst!  

- Aneta jest dla siebie najsurowszym krytykiem. Widzi swój obraz zupełnie inaczej, niż go widzą wszyscy wokół. Perfekcjonizm bardzo przeszkadza jej w akceptowaniu siebie po ciąży - wyznała Ilona Janyst w "Kulisach M jak miłość". W ten sposób aktorka skomentowała awantury, który znów zagoszczą w domu Chodakowskich.  

- Dla Olka to jest kompletny szok, że jego żona zaczyna mu mówić, że jest gruba i źle się czuje w swoim ciele. Problem, z perspektywy Olka wymyślony, wyolbrzymiony przez cu wychodzą z tego różne konfliktowe sytuacje - komentuje Maurycy Popiel w w "Kulisach M jak miłość". 

- Olek zupełnie tego nie rozumie, bo on widzi w swojej żonie swoją piękną, ukochaną kobietę. Natomiast nie do końca umie to wyrazić... Może dlatego Aneta teraz nie do końca dobrze się czuje sama ze sobą? - pyta zaczepnie serialowa Aneta w "Kulisach M jak miłość". 

Do podobnej, jak Janyst przypadłości przyznała się także czyli Paulina Lasota - Kasia w "M jak miłość". - To, żeby być wyrozumiałą dla siebie i traktować się z czułością zajmuje mi cały czas... I to jest niekończąca się droga... - wyznała aktorka w "Kulisach M jak miłość". 

- To zawsze jest proces i to nie znaczy, że każdego dnia człowiek wstaje rano i jest sobą zachwycony! Absolutnie nie! - dodała Janyst w "Kulisach M jak miłość" i podsumowała. - Myślę, że bez takiego głębokiego lubienia siebie trudno jest być szczęśliwą...

Zobacz też: M jak miłość. Szok u Zduńskich. Marysia dostanie zakaz zbliżania się do syna! Tylko Marcin będzie mógł pomóc Pawłowi – ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość. Olek podpadnie Anecie. Odstawi przed nią niezły popis tańca po pijaku
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze