M jak miłość: Śliczna Kasia ZASTĄPI Hankę Mostowiak

2011-09-29 14:32 Katarzyna Jaraczewska

Straszna śmierć Hanki sprawi, że Marek Mostowiak wpadnie w ciężką depresję. Czy z załamania po śmierci ukochanej żony pomoże mu wyjść dziewczyna, którą ściga mafia?

W Grabinie zamieszka bowiem nowa bohaterka. Na prośbę Marty (Dominika Ostałowska, 41 l.), w domu Mostowiaków pojawi się  Kasia (Agnieszka Sienkiewicz). Sędzia Mostowiak postanowiła ją umieścić we własnym gnieździe rodzinnym, by dziewczyna nie wpadła w macki mafii.
Patrz też: M jak miłość: Hanka Mostowiak umrze w szpitalu PO WYPADKU

Przerażona  Kasia ucieka bowiem przed zemstą  okrutnych przestępców. Śliczna, urocza Kasia bez trudu podbije serca gospodarzy. Będzie pomagała dzieciom Marka (Kacper Kuszewski, 36 l.) otrząsnąć się po śmierci Hanki.

Patrz też: QUIZ: Jak dobrze znasz serial M jak miłość?

A Lucjan (Witold Pyrkosz, 85 l.), który ma ogromną słabość do ładnych dziewczyn, wspólnie z Kisielem, zacznie nawet dla niej szukać narzeczonego! Kto wie, może to jego własny, owdowiały syn będzie "tym jedynym" dla Kasi? Obyśmy się doczekali pięknego ślubu tej pary.

Nową bohaterkę zagra Agnieszka Sienkiewicz (27 l.), aktorka z, która większą rolę zagrała w innym serialu producentów  „M jak miłość” - w "Agentkach". Ostatnio tę pochodzącą z Mrągowa młodziutką aktorkę możemy też oglądać w roli Wiki Sagowskiej w serialu "Prosto w serce".

Najnowsze