M jak miłość. Skandal na ślubie Pawła i Franki! Budzyński dosadnie to podsumował – ZDJĘCIA i WIDEO

i

Autor: Instagram M jak miłość. Skandal na ślubie Pawła i Franki! Budzyński dosadnie to podsumował – ZDJĘCIA i WIDEO

M jak miłość. Skandal na ślubie Pawła i Franki! Budzyński dosadnie to podsumował – ZDJĘCIA i WIDEO

Budzyński (Krystian Wieczorek) z "M jak miłość" rozgromił ślub Pawła (Rafał Mroczek) i Franki (Dominika Kachlik)! Widać, że długie nagrania scen wszystkim dały się znaki, a ogromny plan zdjęciowy, który musiał zmieścić się w niewielkim kościele w podwarszawskiej Starej Miłosnej, to ogromne wyzwanie dla całej ekipy. Wyciekły ZDJĘCIA z planu, na których widać co dokładnie wydarzy się na góralskim ślubie Zduńskiego w Bukowinie! Jak zdradziła serialowa Magda Budzyńska (Anna Mucha), wcale nie wiadomo, czy do ślubu w ogóle dojdzie! Za to jak jej mąż podsumował całe wydarzenie, aż zimno się robi ze strachu - zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ I WIDEO!

"M jak miłość". Wyciekły zdjęcia ze ślubu Pawła i Franki! Szykuje się wielki skandal - zobacz w GALERII ZDJĘĆ!

Gwiazdy "M jak miłość", "jak jeden mąż" zaczęły wrzucać na Instagrama posty z materiałami WIDEO i ZDJĘCIAMI z planu, na którym kręcone są aktualnie sceny ze ślubu Pawła i Franki - jako pierwsi napisaliśmy o tym TUTAJ>>>. W niewielkim, drewnianym kościele w Starej Miłosnej musiała zmieścić się cała ekipa serialu! I wszystko poszło nie tak - zobacz więcej w GALERII ZDJĘĆ i na WIDEO z planu "M jak miłość"!

Budzyński z "M jak miłość" z wrodzonym sobie wdziękiem i ciętym językiem podsumował co tam się dzieje. Serialowemu mężowi wtóruje Anna Mucha, która jeszcze dodaje, że w ogóle nie wiadomo, czy do tego ślubu dojdzie! Co dokładnie zdradzają państwo Budzyńscy na temat ślubu Pawła i Franki? - zobacz w GALERII ZDJĘĆ i na WIDEO z planu "M jak miłość"!

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1610: Radosna nowina u Budzyńskich! Andrzej nie przewidzi reakcji Magdy na nowy dom w Grabinie - ZDJĘCIA 

- Co tu tak zimno? - zapytała pierwsza serialowa Kinga, czyli Katarzyna Cichopek. 

- Obudź się - Rafał Mroczek trąci Roberta Moskwę, czyli Artura Rogowskiego który szybko odpowie: - Ja śpię! Proszę mi nie przeszkadzać! 

- Czy aby na pewno dojdzie do tego ślubu?! - zastanawia się do kamery Anna Mucha. - Czy będą dodatkowe emocje, niespodzianki? My już wiemy... - uśmiecha się profesjonalnie Magda Budzyńska i po chwili dodaje od siebie: - A zimno jest jak w psiarni!

Kinga Zduńska z "M jak miłość" próbuje rozgrzać towarzystwo rozmową i pyta Krystiana Wieczorka: - Gdzie my jesteśmy, pani Krystianie?

No i wtedy Budzyński z "M jak miłość" przemówił. 

- O, proszę bardzo, tutaj instagramerka roku, Anna Mucha - pokazał na świadkową państwa młodych. - A tutaj instagramer roku, pan młody! - Wieczorek obnażył, czym zajmują się gwiazdy serialu podczas długiego oczekiwania na kolejne ujęcia filmując też komórkę w dłoni Piotrka Zduńskiego. - Instagram rządzi! - dodał Wieczorek z szyderczym śmiechem. 

Ale już za chwilę Budzyński z "M jak miłość" sam został przyłapany na... dokładnie tym samym! 

- O, tu jeszcze jeden instagramer - nagra Wieczorka z komórką w ręku Cichopek. 

- Ja nie! -zaczyna się bronić serialowy Budzyński. - Ja sprawdzałem tylko wiadomości od żony!

Jak wyglądają nagrania ślubu Pawła i Franki, czy do ceremonii dojdzie i kogo brakuje w kościele - zobacz w GALERII ZDJĘĆ i na WIDEO z planu "M jak miłość"!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1610: Wyjątkowa randka Pawła i Magdy. Wypomni jej, że miała z nim wziąć ślub! - ZDJĘCIA

M jak miłość. Tak będzie wyglądał ślub Pawła i Franki! To nie może się udać
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze