M jak miłość

M jak miłość. Serce Magdy nie wytrzyma wypadku Andrzeja?! Fani przypominają o poważnej chorobie Budzyńskiej!

W "M jak miłość" wydarzy się niebawem coś jeszcze gorszego, niż zdrada Andrzeja (Krystian Wieczorek) i jego straszny wypadek w Ukrainie?! Chore serce Magdy (Anna Mucha) może tego wszystkiego nie wytrzymać! Budzyńska z powodu poważnej wady serca nie może mieć dzieci i stąd był wielki dramat wokół ciąży Julii (Marta Chodorowska). A w nowych odcinkach "M jak miłość" Magda będzie umierała ze strachu o życie męża, a nawet puści się w szalony bieg na lotnisku za kartką, w której będzie leżał Andrzej w śpiączce. Czy serce Budzyńskiej wytrzyma to wszystko? Fani są przerażeni!

M jak miłość. Magda zapłaci najwyższą cenę za wypadek Andrzeja? Chore serce zrozpaczonej żony może tego nie wytrzymać

W "M jak miłość" Magda dostała ostatnio mocno "w kość". Najpierw zdrada Andrzeja - prawdziwa, czy nie, informacja na ten temat dotarła do jego żony w paskudny sposób, za pośrednictwem wrednej Sylwii (Hanna Turnau). Jak już Magda wylała morze łez i prawie podjęła decyzję o rozwodzie, w życiu Budzyńskich pojawiła się mała Nadia (Mira Fareniuk) - ukraińska sierota wojenna i nadzieja Magdy i Andrzeja na przyszłość.  A pan mecenas, znów w tajemnicy przed żoną ruszył na Wschód szukać rodziców dziewczynki, aby mogli z czystą kartą dziecko adoptować. Niestety, miał tam straszny wypadek i do domu wróci w śpiączce... Czy chore serce Magdy wytrzyma to wszystko? 

Scenarzyści "M jak miłość" na razie serca Magdy nie łączą z dramatycznymi wydarzeniami w jej życiu. Ale fani pamiętają - Budzyńska jest poważnie chora na serce i może nie przeżyć tragedii!

Kiedy na oficjalnym profilu "M jak miłość" na Instagramie pojawiło się ZDJĘCIE zapłakanej Magdy, która wpada w czarną rozpacz na wieść o wypadku Andrzeja, wierni widzowie serialu zatroszczyli się o zdrowie ulubionej bohaterki!

-  Tego się właśnie obawiałam Madzia się obwiniała ( że Andrzej ją okłamał i wyjechał przez Nią) nerwy były, a ma chore serduszko ??. Mam nadzieję, że Andrzej nie zginął w wyniku wojny, bo przestaje wtedy oglądać ?. Madzia gra tak emocjonalnie, że po prostu ryczę ?

- Gra Madzi jest tak emocjonalna, że nie są się uniknąć przeżywania tego razem z nią! ?Ah, właśnie, najgorsze teraz będzie obwinianie się?Trzymamy kciuki, że Andrzej wróci cały i zdrowy do Polski, i znów będą razem szczęśliwi Budzyńscy!!❤️W dodatku będą mieli ze sobą dwójką cudnych dzieci! ?

- Jeśli on wróci, to ja wrócę do niego.. popłakałam się jak to powiedziała, mam nadzieję że z Andrzejem będzie wszystko dobrze i razem z Kamilem wrócą szczęśliwie i bezpiecznie do Polski ❤️

- Wszystko musi być dobrze Andrzej ma już dwie kobietki,które go kochają Madzie i Nadje tylko czemu za miłość tyle trzeba zapłacić ❤️❤️

- W takich chwilach doceniamy to,co moglibyśmy stracić czyli miłość swojego życia. Kibicuję Magdzie i Andrzejowi ponieważ są najlepszą parą a Julia wrobiła go w romans,zdradę i niech znika z m jak m. Andrzej musi wrócić innej opcji nie przyjmiemy jako widzowie! ?

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1710: Magda po wypadku Andrzeja pozna w szpitalu potworną diagnozę o stanie Budzyńskiego - ZDJĘCIA

M jak miłość. Rozpacz Magdy po wypadku Andrzeja. Wróci do niego jeśli przeżyje!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze