M jak miłość. Sad Lucjana Mostowiaka zniszczony przez burzę! Porażające zdjęcia z planu!

2020-07-05 14:18 jkk
M jak miłość. Sad Lucjana Mostowiaka zniszczony przez burzę! Porażające zdjęcia z planu!
Autor: AKPA M jak miłość. Sad Lucjana Mostowiaka zniszczony przez burzę! Porażające zdjęcia z planu!

Na planie "M jak miłość" burze i nawałnice narobiły wielkich szkód! Ostatni padł ofiarą anomalii pogodowych słynny sad Lucjana Mostowiaka (Witold Pyrkosz)! Zalana ziemia, zniszczona roślinność to efekt wielkiej burzy, jaka przeszła nad Grabiną. Jak ekipa radzi sobie ze zdjęciami schadzki Kingi i Piotrka po wakacjach 2020 w sadzie Lucjana? Czy burza nie zakłóciła prac na planie? Zobacz przerażające zdjęcia z planu "M jak miłość"!

M jak miłość! Burze i ulewy w sadzie Lucjana Mostowiaka! Porażające zdjęcia z planu! 

Na Instastory Katarzyny Cichopek pojawiły się ujęcia, na których widać, jak burza zniszczyła sad Lucjana! Zalane łąki, walające się skrzynki na jabłka, ciągła ulewa i wichury znacząco utrudniły gwiazdom kręcenie ujęć w jednym z najważniejszych miejsc w serialu! Niepokojący jest też podpis pod materiałem gwiazdy: - Jak grać w sadzie Lucjana?

Jak już informowaliśmy Piotrek (Marcin Mroczek) i Kinga pojednają się po wakacjach 2020 właśnie w sadzie Lucjana. Tam między skłóconymi małżonkami dojdzie do romantycznej schadzki, podczas której wybuchnie między nimi gorąca namiętność! Czy pogoda zniszczy ten wspaniałych plan dla Zduńskich?  

M jak miłość: sad Lucjana
Autor: Instagram
M jaki miłość: sad Lucjana
Autor: Instagram

Sad Lucjana to drugie - po kuchni w domu Barbary - najważniejsze miejsce w Grabinie. Tam rozwiązują się najważniejsze w "M jak miłość" sprawy, bohaterowie kochają się, uprawiają seks i rozstają. Dla fanów "M jak miłość" sad Lucjana to miejsce kultowe, tak jak dla Mostowiaka było to miejsce ukochane. Czy straszne burze mogą ten "cud M jak miłość" zwyczajnie zniszczyć?!

Na szczęście ekipa "M jak miłość" bardzo dba o warunki na planie serialu. Kiedy pojawiają się przeszkody, natychmiast są usuwane tak szybko, jak to jest możliwe. Tak było i tym razem - specjalne wozy oczyściły teren na tyle, aby Cichopek z Mroczkiem mogli zagrać namiętne sceny. I całe szczęście - widzowie nadal tęsknią za ukochanym ojcem, mężem Barbary i Lucjanem i trudno sobie wyobrazić, aby zaakceptowali zniszczenie jego sadu!   

Najnowsze