M jak miłość

M jak miłość. Rozstanie Kalskiej i Roznerskiego wpłynęło na sceny Izy i Marcina? Scenarzyści specjalnie planują ich rozstanie?

2022-10-28 12:31

W wątku uwielbianej pary z „M jak miłość” zaszły duże zmiany, a po kryzysie Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski) tylko jakiś czas było dobrze, a teraz dzieje się coraz gorzej. Małżeństwo doszło do porozumienia, ale obecnie Chodakowska pracuje w Gródku i mało przebywa z rodziną, a detektyw zajmuje się pracą i bliskimi. Izę i Marcina coraz rzadziej można oglądać we wspólnych scenach w „M jak miłość”, a to nie koniec! Produkcja i sami aktorzy zapewniali, że ich prywatne rozstanie pod koniec grudnia zeszłego roku nie będzie miało wpływu na grę w hicie TVP2. Czy na pewno? Da się zauważyć, że Iza i Marcin coraz rzadziej się widują, a rozmowy często toczą się przez internet. Scenarzyści mają jeszcze jedną, niezbyt przyjemną niespodziankę… Nie zapowiada się, że Chodakowska wróci do rodziny! Będzie rozstanie?

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski rozstali się w życiu prywatnym, ale zapowiadano, że małżeństwo Chodakowskich z „M jak miłość” przetrwa. Czy na pewno?

Iza i Marcin długo borykali się z kryzysem małżeńskim, doszło do separacji, a kłótnie grali wtedy, kiedy jeszcze byli prywatnie w związku. Potem serialowi Chodakowscy się pogodzili, za to w połowie grudnia 2021 r. Kalska potwierdziła plotki o rozstaniu w realnym życiu. W wywiadach zapowiadano, że wątek Izy i Marcina nie ucierpi, ale nie da się ukryć, że nastąpił dziwny rozłam. Iza pracuje w Gródku, tam mieszka większość tygodnia, a do rodziny wraca na weekend. Z Marcinem często pokazywani są w oddzielnych scenach lub w momencie, kiedy łączą się przez internet. Coraz mniej scen w „M jak miłość” odbywa się całą rodziną Chodakowskich. To przypadek czy celowy zabieg, by Kalska i Roznerski nie musieli aż tyle widywać się na planie?

Scenarzyści planują kolejny kryzys Chodakowskich w „M jak miłość”?

Jak podaje portal światseriali.interia.pl w życiu Izy i Marcina znów pojawi się ostre nieporozumienie. Wszystko przez to, że Chodakowska dostanie ofertę pracy jako redaktor naczelna „Głosu Gródka” nie jako zastępstwo, a już pełnoprawne stanowisko!

- Dzwoniła do mnie wczoraj szefowa. Ze względu na komplikacje po tym wypadku syna zostaje w Szwecji i... rezygnuje z pracy. Zarekomendowała mnie zarządowi i oni się zgodzili! Będę naczelną! Już nie PO, tylko szefową gazety! Cudownie, prawda? – poinformuje męża Iza w 1685 odcinku „M jak miłość”. Detektyw nie zachwyci się nowiną, wręcz przeciwnie, okaże duże niezadowolenie, że żona ma spędzać z rodziną jeszcze mniej czasu. - Cudownie... Tylko jak to sobie wyobrażasz? Co z nami? Z dziećmi, z domem? – zapyta się niezadowolony mężczyzna. Kiedy Iza poda mu rozwiązanie, że będzie przyjeżdżać do Warszawy, wcale go to nie uspokoi. – (…) Miałem nadzieję, że będziesz w końcu częściej w domu, a nie tylko od czwartku do niedzieli – rzuci zdenerwowany i póki co nie wiadomo jeszcze, jak rozwinie się ta sytuacja. Jeśli tak dalej pójdzie, widzowie rzadko będą widywać Kalską i Roznerskiego razem na ekranie.

Koniec małżeństwa Chodakowskich z „M jak miłość”?

Sprawa rozstania Kalskiej i Roznerskiego obiegła wszystkie media, pisaliśmy o tym jeszcze w połowie stycznia 20222 r., zaraz po wydaniu oświadczenia przez aktorkę. Trzeba przyznać, że gwiazdy „M jak miłość” pozostawiły sprawę dla siebie, starali się nie komentować przyczyny rozstania i nie roztrząsać prywatnych potyczek. Na ekranie nie dało się dostrzec ich sporu, ale niepokojące jest to, co wyprawia się z ich rolami. Scenariusz założył wysłanie Izy do Gródka, Marcin zaś pozostaje w Warszawie. Zapowiada się, że taka sytuacja pozostanie na dłużej. Póki co nie ma informacji o tym, czy małżeństwo Izy i Marcina się rozpadnie. Czy sytuacja z „M jak miłość” ma związek z prywatnym rozstaniem pary, pozostaje w sferze domysłów.

M jak miłość. Terror w domu Anety i Olka! Chodakowska ustawi rodzinę, żeby chodzili jak w zegarku
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze