M jak miłość

M jak miłość. Prawdziwa broń w scenie z Ethanem i Lilką? Monika Mielnicka zabawiała się nią na planie! - ZDJĘCIA, WIDEO

W "M jak miłość" na planie pojawiła się broń. W 1697 odcinku serialu kochanek Lilki (Monika Mielnicka), Ethan (Paweł Roman) trzymał Banachównę na muszce, usiłując uprowadzić z bistro. Później pistolet wycelował w Mateusza (Krystian Domagała), który przybiegł na pomoc i skończyło się to tragicznie - ostatecznie poważnie ranna została Franka (Dominika Kachlik). Czy w Ethan "M jak miłość" celował z prawdziwej broni do Mostowiaków i Zduńskich? Monika Mielnicka nie jest pewna, ale za to z radością zabawia się na planie narzędziem zbrodni. Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Zabawy z bronią Lilki na planie. Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Ta broń w "M jak miłość" wypaliła. Ethan napadł w bistro na Lilkę, sterroryzował Frankę i długo trzymał wszystkich "w szachu" mierząc z pistoletu najpierw do byłej kochanki, potem Mateusza, a ostatecznie do Pawła (Rafał Mroczek) i Franki Zduńskich. W efekcie tej akcji Ethan musiał uciekać, bo postrzelił Frankę, która nieprzytomna trafi do szpitala. I zapowiada się na to, że Zduńska już nigdy nie odzyska pełnej władzy nad ciałem! Tymczasem Monika Mielnicka świetnie bawi się TĄ bronią na planie  - zobacz w GALERII ZDJĘĆ!

Fani Lilki z "M jak miłość" zapytali na oficjalnym profilu Mielnickiej na Instagramie, czy broń, z której celował Ethan była prawdziwa. Odpowiedź aktorki i to co robiła z tą zabawką może wielu zaskoczyć. 

- Jak wyglądała scena postrzału w serialu? Czy to prawdziwy pistolet, czy zostało dodane w montażu? - zapytali fani Lilkę z "M jak miłość". 

- Nie wiem czy była prawdziwa - odpowiedziała rozbawiona Mielnicka, bawiąc się pistoletem. - Ale dostałam burę za bawienie się nią... Więc nie bawcie się jakąkolwiek ;)

Nie przegap: Wielka wpadka w M jak miłość z chorym na białaczkę Jakubem! Nawet 3-letnie dziecko się domyśliło

M jak miłość odcinek 1698 ZWIASTUN. Franka przeżyje postrzał, ale będzie z nią bardzo źle! Paweł straci żonę?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze