M jak miłość

M jak miłość. Powrót Agnieszki Olszewskiej? Przyjedzie do Warszawy i odzyska Marcina. Takie jest życzenie fanów

Iza (Adriana Kalska) w "M jak miłość" staje się coraz gorszą żoną i matką. Marcin (Mikołaj Roznerski) cierpi, a co gorsze z powodu kariery matki coraz bardziej zaniedbani są Szymek (Staś Szczypiński) i Maja (Laura Jankowska). Fanom "M jak miłość" nie podoba się taka sytuacja i znaleźli rozwiązanie. Do serialu ma wrócić Agnieszka Olszewska (Magdalena Walach) i odzyskać miłość Chodakowskiego! Czy jest szansa na taki rozwój wypadków? Sprawdź, co już wiemy i zobacz, jak kochali się Marcin i Agnieszka w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Agnieszka Olszewska wróci i odzyska Marcina? Fani chcą ją widzieć na miejscu Izy

Źle się dzieje u Izy i Marcina w "M jak miłość". Chodakowska zajęła się swoją karierą w lokalnej gazecie w Gródku, a szczególnie swoim asystentem, Radkiem (Philippe Tłokiński). Co więcej, ten sam aktor grał już rywala Chodakowskiego jako psychol Krystian i nie jest pewne, na ile jego nowa rola łączy się z poprzednią - CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>> Wiele wskazuje na to, że Iza w jakiś sposób zniknie z serialu, zostawiają męża i dzieci na pastwę losu. Ale fani już znaleźli idealne rozwiązanie dla Marcina - powrót Agnieszki Olszewskiej!

Fani "M jak miłość" czekają na powrót Agnieszki do Marcina 

- Ja czekam na powrót Agnieszki Olszewskiej do serialu i do Marcina ??? - czytamy komentarz na oficjalnym profilu "M jak miłość" na Instagramie. - Tylko nie wiem czy Magda Walach będzie jeszcze chciała do niego wrócić bo jak widać ma sporo propozycji zawodowych.

Przypomnijmy: Marcin w "M jak miłość" był mocno zakochany w Agnieszce, ale ona wolała żonatego Tomka (Andrzej Młynarczyk) - do dziś wychowuje jego córeczkę Helenkę. Jednak romans z Chodakowskim trwał, bo Olszewskiej imponował młody, przystojny kochanek i trudno jej było z niego zrezygnować. Ostatecznie to ona zerwała ich relację, kiedy prawda zaczęła wychodzić na jaw, a w kilka lat później została kochanką drugiego z braci, Olka (Maurycy Popiel). Czy teraz pani prokurator wróci i szczerze pokocha Marcina? 

Jak słusznie zauważyli fani "M jak miłość" są na to małe szanse. Magdalena Walach jest rozchwytywaną gwiazdą i zapewne nie znajdzie czasu na powrót do sagi rodu Mostowiaków. Co się zatem stanie z Marcinem, jeżeli Iza zniknie z jego życia? Przekonamy się w wnoych odcinkach! 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1699: Magda pozna prawdę o śmierci dziecka Andrzeja i Julii. To Kinga jej doniesie

M jak miłość odcinek 1696 ZWIASTUN. Ślub Kasi i umierającego Jakuba. Kryzys w małżeństwie Chodakowskich pogłębi się
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze