M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Tak się zmieni podła matka Poli! Weronika potrafi to zrobić jednym ruchem – ZDJĘCIA

W "M jak miłość" podła matka Poli (Hania Nowosielska) pojawiła się w ślad za córką Kamila (Marcin Bosak). Cała akcja rozegrała się błyskawicznie - Gryc dowiedział się, że ma dziecko, zaraz potem Pola wylądowała na lotnisku w Warszawie i prawnik z dnia na dzień stał się ojcem. O dziwo, Kamil świetnie sprawdził się w tej roli, wydoroślał i związał z cudowną Anitą (Melania Grzesiewicz), która matkuje dziewczynce. Ale prawdziwa matka Poli, Weronika (Ewelina Kudeń-Nowosielska) nie odpuszcza i co jakiś czas wywija swoim bliskim straszny numer. Jak się zmieni w nowym sezonie "M jak miłość"? Okazuje się, że jest zdolna do tego, aby w jednej sekundzie z seksownego wampa zamienić się w "dziewczynę z sąsiedztwa" - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Weronika zaskoczy wszystkich przemianą. To nie do wiary, co potrafi gwiazda!

Weronika w "M jak miłość" nie ma wielu fanów. Wyrodna matka kochanej Poli co jakiś czas próbuje odbudować relacje z córką, ale zaraz potem wywija jakiś straszny numer. Najsłynniejsze było porwanie własnego dziecka, którego dokonała razem z kochankiem. Ale na tym się nie skończyło - w ostatnim sezonie Weronika ukradła z domu Kamila i Anity dużą sumę pieniędzy. Czy jest szansa na wielką zmianę podłej matki w uczciwą, normalną kobietę?

Grająca Weronikę w "M jak miłość" Ewelina Kudeń-Nowosielska) p;rywatnie jest mamą małej Hani, która wciela się w Polę. Aktorka o także żóna Bartłomieja Nowosielskiego, który w serialu odgrywa sadownika Tadeusza Kiemlicza. Fani chętnie śledzą profil gwiazd na Instagramie i zachwycają się, jak cudowną tworzą rodzinę. Tym razem Kudeń-Nowosielska zachwyciła wszystkich!

Weronika z "M jak miłość" opublikowała dwa ZDJĘCIA, na których widnieją dwie różne kobiety, ale to jest wciąż ta sama osoba! W jednej wersji aktorka to urocza pani domu, w luźnych ciuachach i bez makijażu. Na drugim gwiazda "M jak miłość" to mega seksowny wamp!

Jaka zmiana nas czeka w wykonaniu podłej matki Poli w nowym sezonie "M jak miłość"? Czy znów wszystko będzie tylko podstępną grą Weroniki, która znajdzie nowe sposoby, aby wykorzystać bliskich? A może naprawdę się zmieni i zostanie matką roku? Przekonamy się zaraz po wakacjach 2023. 

Nie przegap: Długie rozstanie Kingi i Piotrka w M jak miłość! Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek mówili o tym jednym głosem - ZDJĘCIA

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Najnowsze