M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Szokujące zmiany na Deszczowej! Po zawale Piotrka jego związek z Kingą ujawni nieznane oblicze – ZDJĘCIA, WIDEO

W "M jak miłość" na serialowej Deszczowej właśnie kręcone są ujęcia do nowego sezonu. Na planie pojawili się wszyscy Zduńscy i ich przyjaciele. Piotrek (Marcin Mroczek) wyraźnie dochodzi do siebie po zawale, przebytym w 1736 odcinku "M jak miłość", drugim po wakacjach. Na ZDJĘCIACH i WIDEO z planu sagi rodu Mostowiaków widać, że otarcie się o śmierć zostawi trwały ślad na całej rodzinie. Jak zmieni się związek Piotrka i Kingi (Katarzyna Cichopek) po wakacjach 2023? Sprawdź, co już wiemy!

M jak miłość. Piotrek przeżyje zawał i jego związek z Kingą wejdzie w nową fazę - zobacz To w GALERII ZDJĘĆ i na WIDEO!

Nowy sezon "M jak miłość" zacznie się od niezwykle dramatycznych wydarzeń. W 1736 odcinku sagi rodu Mostowiaków Piotrek dostanie zawału, a lekarze długo będą walczyli o jego życie w szpitalu. Załamana Kinga usłyszy od ratowników z karetki, że jej mąż może nawet nie przeżyć. Ale na szczęście Zduński wyjdzie z tego, ale "bliskie spotkanie" ze śmiercią zmieni w jego życiu wszystko. Jak będzie wyglądał związek Piotrka i Kingi w nowych odcinkach?

Na oficjalnym profilu "M jak miłość" na Instagramie pojawił się obszerny materiał z planu serialu. Na ZDJĘCIACH widzimy głównie Piotrka i Kingę w otoczeniu dzieci i najbliższych przyjaciół. Jaka atmosfera zapanuje na Deszczowej po zawale mecenasa Zduńskiego?

W ogrodzie u Zduńskich w "M jak miłość" kręcone są ujęcia Kingi i Piotra w stanie takim, jakby dopiero się zakochali! Na planie królują wielka miłość, czułość i uśmiech. Niezwykle radosne są także dzieci Zduńskich: Lenka (Olga Cybińska), Misiek (Olek Bożyk), a nawet najmłodsze bliźniaczki Emilka (Julia Kempka) i Zuzia (Marcelina Kempka). W podobnym nastroju widzimy Pawła (Rafał Mroczek) oraz Kamila (Marcin Bosak) z Anitą (Melania Grzesiewicz), a nawet Wernera (Jacek Kopczyński). Muzyczne tło na filmu WIDEO to urocza piosenka o miłości.

Czyżby po latach zdrad i rozstań twórcy "M jak miłość" mieli nam wynagrodzić cierpienia wybuchem wielkiej miłości? Przekonamy się zaraz po wakacjach 2023!

Nie przegap: M jak miłość. Tak dziś wygląda syn Andrzeja Budzyńskiego! Wiele łączy go z Martą, ale scenarzyści o nim zapomnieli - ZDJĘCIA

M jak miłość po wakacjach. Szokujące zamiany na Deszczowej! Po zawale Piotrka jego związek z Kingą nie będzie już taki sam!
Najnowsze