M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Psycholka Julia zaatakuje święte miejsce Zduńskich! Pójdzie w końcu siedzieć? - WIDEO, ZDJĘCIA

Psychopatka Julia w "M jak miłość" nie tylko przestanie się ukrywać i udawać trupa, aby wrobić w zabójstwo Andrzeja (Krystian Wieczorek). Ona wróci i zacznie biegać po miejscach, które do tej pory omijała! Tak Malicka (Marta Chodorowska) trafi do bistro Kingi (Katarzyzna Cichopek), świętego nie tylko dla Zduńskich, ale i Mostowiaków. Jaki numer tam wywinie nie wiadomo, ale pewne jest że psycholka w "M jak miłość" w końcu będzie przesłuchiwana przez policję. Czy mecenas Malicka pójdzie siedzieć za wszystkie oszustwa i skandale, których się dopuściła? Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ i na WIDEO!

Malicka w M jak miłość urządzi skandal w bistro Kingi? Tak może trafić za kratki

Julia z "M jak miłość" pochwaliła się wizytą na planie serialu w bistro Kingi. Jak dotąd nic nie łączyło Malickiej z tym ważnym dla Zduńskich i Mostowiaków miejscem. Czego będzie tam szukała po powrocie do Warszawy z Włoch? Czy będzie szukać ratunku przed kompromitacją, jaka niewątpliwie ją czeka w finale wielkiego spisku przeciwko Andrzejowi (Krystian Wieczorek)?

Malicka z "M jak miłość" właśnie nagrywała sceny do nowych, powakacyjnych odcinków. Na początku sezonu serii czeka nas jej wielkie zniknięcie i "miejsce zbrodni" w jej mieszkaniu z szalikiem Budzyńskiego jako "dowodem koronnym zabójstwa". Po Andrzeja przyjdzie dwóch śledczych z zamiarem aresztowania go niepopełnioną zbrodnię, ale już jest pewne, że tak się to nie skończy!

Na planie "M jak miłość" zobaczyliśmy Julię na komisariacie policji, a w roli przesłuchującego ją śledczego nową postać, graną przez Cezarego Jankowskiego. Ten sam mężczyzna zawita do domu Magdy i Andrzeja pewnego spokojnego wieczoru w jednym z powakacyjnym odcinków. Jednak teraz nagrywane są sceny, które zobaczymy znacznie później, więc już wiadomo, że to w końcu psychopatka Malicka będzie miała poważne kłopoty z prawem!

Jak Julia w "M jak miłość" znajdzie się w bistro Kingi Zduńskiej, miejscu uświęconym przez jabłka z sadu zmarłego Lucjana Mostowiaka? Prawdopodobne jest, że na planie serialu sąsiadowały ze sobą miejsca, w których aktorzy odgrywają nowe sceny. I tak komisariat policji sąsiadował z serialowym bistro, a Chodorowska wpadła tam w odwiedziny. Ale pewność, czy Julia nie urządzi tam awantury zyskamy dopiero, kiedy zobaczymy te odcinki w telewizji późną jesienią lub zimą. 

Nie przegap: M jak miłość. Oto trzeci brat Zduńskich! W nowym sezonie okaże się jak to możliwe, że Marysia urodziła jeszcze jednego syna - ZDJĘCIA

M jak miłość. Julia trafi na policję! Nieobliczalną wariatką zajmie się ten policjant
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze