M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Ponura prawda o mężu Ewy Kalinowskiej wyjdzie na jaw! Polowanie na cudzych mężów wyjaśnione

W "M jak miłość" po wakacjach wyjdzie na jaw największa tajemnica Ewy Kalinowskiej (Anna Kerth)! Dowiemy się, co tak naprawdę dzieje się z jej mężem Ryszardem i dlaczego rozstali się. Kiedy usłyszymy szokujące wyznanie Kalinowskiej będziemy już mieli jasność, dlaczego lekarka poluje na cudzych mężów, w tym na Artura Rogowskiego (Robert Moskwa)... Zdradzamy szczegóły, sprawdź, co się wyda o Ewie i jej byłym mężu w nowym sezonie "M jak miłość"!

M jak miłość. Tajemnica małżeństwa Ewy Kalinowskiej. To dlatego chce ukraść męża Marysi

W "M jak miłość" po wakacjach "pętla na szyi" Ewy Kalinowskiej zacznie się zaciskać. Lekarka będzie dostawała sms-y z pogróżkami, które będą cytatami z Biblii. Ewa zacznie się bać wychodzić z domu, będzie miała wrażenie, że prześladowca czyha na nią pod drzwiami. Jakby tego było mało, na jaw wyjdzie tajemnica małżeństwa Kalinowskiej. Czy to dlatego jest taką podstępną złodziejką cudzych mężów?

Kalinowska w "M jak miłość" pójdzie za radą Rogowskich i uda się na policję, aby pokazać pogróżki i prosić o pomoc. Staszek (Sławomir Holland) z Rafałem (Jakub Kucner) przesłuchają Ewę i wtedy wyjdzie na jaw, co się dzieje z jej mężem!

- Mówiłem: Bój się Mnie, jednak przyjmij pouczenie! A tak nie zniknie sprzed jej oczu wszystko to, za co ją ukarałem - taką wiadomość pokaże Ewa Staszkowi i Rafałowi na komisariacie, cytuje swiatseriali.interia.pl. 

- Od jak dawna dostaje pani te wiadomości? - zacznie dociekać Staszek.

- Od kilku miesięcy. Na początku je kasowałam. Myślałam, że to pomyłka albo głupi żart, ale ich ton stawał się coraz bardziej... złowieszczy. A dzisiaj to już przecież... groźba... - odpowie Kalinowska w "M jak miłość".

I w tym momencie 1736 odcinka "M jak miłość" Staszek zacznie dopytywać o wrogów Ewy. Wtedy Kalinowska zbierze się na odwagę i powie całą prawdę o swoim mężu!

- Ma pani jakieś podejrzenia? Może stalkerem jest były partner? - zapyta Staszek.

- Z byłym mężem mam poprawne kontakty, on jest już w nowym związku... - wyzna Kalinowska załamanym tonem. Jakiś czas temu Ewa została zdradzona przez  Ryszarda, który zostawił ją dla młodszej kobiety. Po rozwodzie ustalili podział opieki nad synem Wojtkiem (Aleksander Szeląg), który postanowił zostać z ojcem, a matkę odtrącił.

Czy to dlatego Ewa postawiła sobie za punkt honoru uwieść cudzego męża? Chce dopiec mężowi, czy raczej zemścić się na niewinnej rodzinie za swoje krzywdy? Dowiemy się zaraz po wakacjach w nowym sezonie "M jak miłość"!

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach. Ślub Kasi i Jakuba na plaży! Zabraknie najważniejszych gości, będą tylko świadkowie - ZDJĘCIA

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Listen on Spreaker.
Najnowsze

Materiał sponsorowany