M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Policja w siedlisku Magdy! Sprawa będzie tak poważna, że będą zasuwać na głodnego! Rafał wszystko pokazał – ZDJĘCIA

W "M jak miłość" po wakacjach, w siedlisku Magdy (Anna Mucha) będą działy się straszne rzeczy! Całą prawdę ujawnił na swoim profilu na Instagramie Rafał Kucner, czyli serialowy policjant, Rafał Stadnicki. Atmosfera będzie do tego stopnia napięta, że potrzebna będzie natychmiastowa akcja - bohaterowie tych scen w "M jak miłość" nie będą mieli nawet przerwy na jedzenie! Sprawdź, co tam się wydarzy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

W siedlisku Magdy w M jak miłość zagoszczą przemoc i zbrodnia! Policja będzie miała pełne ręce roboty

Na planie "M jak miłość" nagrywane są aktualnie sceny w siedlisku Magdy. Pewne już jest, że wyjadą tam Franka (Dominika Kachlik) z Pawłem (Rafał Mroczek) i dołączy do nich Piotrek (Marcin Mroczek). Jednak nie szczęście rodzinne zapanuje w tym pięknym miejscu. Franka będzie wzywać policję, a na miejscu zdarzenia pojawi się na pewno Rafał. Co gorsze, zadzieje się tam taka akcja, że gwiazdy nie będą mogły nawet zjeść posiłku! Co się stanie w siedlisku Magdy? 

Na filmie z planu "M jak miłość", który Kucner udostępnił na swoim profilu na Instagramie gwiazdy nic nie mówią. Ale w tle słychać głosy reżysera serialu i innych pracowników produkcji. W pewnym momencie padają słowa wyraźnie podekscytowanego mężczyzny: - Bez przerwy na jedzenie!

ZDRADZAMY: w siedlisku Magdy dojdzie do wielkiej afery z udziałem matki Jaśka (Stanisław Dusza), Dagmary (Anna Grycewicz)! Zduńscy będą świadkami kolejnego ataku Igora (Bogusław Kudłek), męża brutala na Dagmarę i Paweł rzuci się kobiecie na ratunek. Czy to dlatego Franka wezwie policję, bo dojdzie do bójki z udziałem jej męża? A może wydarzy się tam jeszcze coś gorszego?

Na efekty pracy głodnych gwiazd "M jak miłość" będziemy musieli poczekać do jesieni. Ale zapowiada się, że jest na co czekać!

Nie przegap: Adriana Kalska odejdzie M jak miłość? Pojawiła się już z nowym partnerem i zmieniła wygląd do roli - ZDJĘCIA

M jak miłość po wakacjach. Franka i Paweł wyjadą do siedliska. W ukochanym zakątku Magdy nie zaznają spokoju
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze