M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Okrutna zemsta Oli na Uli. Odwdzięczy się jej za umoralniające połajanki. Teraz Bartek będzie Oli! - ZDJĘCIA

W "M jak miłość" Ola (Justyna Karłowska) okrutnie zemści się na Uli (Iga Krefft)! Pamiętacie moment z 1640 odcinka sagi rodu Mostowiaków, kiedy żona Bartka (Arkadiusz Smoleński) rzuciła się umoralniać Olę? Było to zaraz potem, jak ukochana Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski) rzuciła go dla swojego męża. Po wakacjach w "M jak miłość" role dokładnie się odwrócą! Tyle, że Ola nie będzie dyskutowała z Ulą, tylko po prostu zabierze jej męża! Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Ola załatwi Ulę jednym ruchem! Zemści się za stare połajanki

Kiedy Ola w 1640 odcinku "M jak miłość" rzuciła Tadeusza dla swojego męża, Ula stanęła w obronie sadownika. Sytuacja była wyjątkowo nieprzyjemna, bo narzeczona Kiemlicza ukryła przed nim fakt posiadania małżonka, a kiedy wrócił poleciała do niego. Tadeusz ciężko zniósł ten dramat, a Ula postanowiła go bronić. Padły wtedy mocne słowa o krzywdzie, braku odpowiedzialności i podłości. Po wakacjach Ola "odwdzięczy się" byłej koleżance z nawiązką!

Jak pisaliśmy jako pierwsi w "M jak miłość" po wakacjach Ola i Bartek zostaną parą! Jak pamiętamy Ula ponad rodzinę przedłożyła "karierę" joginki w Australii i odmówiła mężowi powrotu do Grabiny. W jednej chwili Lisiecka zapomniała o wartościach, których  brak wytknęła Oli. I teraz to się na niej zemści!

Ola i Bartek wyglądają na bardzo szczęśliwych na ZDJĘCIACH z planu "M jak miłość". Czy uda im się stworzyć udany związek po przejściach z byłymi partnerami? A może Bartek ma po prostu pociąg do podłych kobiet i znów na taką trafił? Przekonamy się zaraz po wakacjach 2023!

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach. Ponura prawda o mężu Ewy Kalinowskiej wyjdzie na jaw! Polowanie na cudzych mężów wyjaśnione

M jak miłość po wakacjach. Bartek po rozstaniu z Ulą będzie z Olą! To już oficjalne
Listen on Spreaker.
Najnowsze

Materiał sponsorowany