M jak miłość po wakacjach. Magda nie spotka się z Julią w sprawie ciąży w 1666 odcinku! Zabraknie najważniejszego wątku

i

Autor: tvp/vod M jak miłość po wakacjach. Magda nie spotka się z Julią w sprawie ciąży w 1666 odcinku! Zabraknie najważniejszego wątku

M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Magda nie spotka się z Julią w sprawie ciąży w 1666 odcinku! Zabraknie najważniejszego wątku

Magda (Anna Mucha) w "M jak miłość" nie spotka się z Julią (Marta Chodorowska) w pierwszym powakacyjnym odcinku! Wygląda na to, że najważniejszy wątek zdrady Andrzeja (Krystian Wieczorek) nie pojawi się w 1666 odcinku sagi rodu Mostowiaków! W ostatnich scenach z udziałem Magdy i Julii przed wakacjami miało dojść do ich spotkania w sprawie ciąży. Fani zostali zatrzymani w niepewności w momencie, kiedy Julia na widok Budzyńskiej zza szyby zalała się łzami i nie wiadomo, czy zdecyduje się stanąć twarzą w twarz ze zdradzoną żoną. Tymczasem wszystkie informacje na temat wydarzeń w 1666 odcinku "M jak miłość" pomijają ten najmocniejszy aktualnie wątek!

"M jak miłość". Nie będzie spotkania Magdy i Julii w 1666 odcinku! Fani będą musieli długo poczekać na finał tej afery

Zdrada Andrzeja w "M jak miłość" nie spodobała się fanom. Widzowie pokochali idealne małżeństwo Budzyńskich i pojawienie się Julii, ich pijacka wspólna noc we Wrocławiu i ciąża Malickiej doprowadziły wszystkich do wściekłości. Widzowie czekają z zapartym tchem jak i kiedy Magda dowie się o zdradzie i jak to zniesie. Tymczasem w 1666 odcinku serialu nie będzie na ten temat ani jednej sceny!

Nie dowiemy się co dalej z Magdą i Julią przez 3 odcinki "M jak miłość"!

W finale ostatniego sezonu "M jak miłość" Julia namówiła Magdę na spotkanie i zobaczyliśmy, jak spokojna Budzyńska czeka na przyjście prawniczki. Malicka natomiast na widok rywalki zalewa się łzami i nie wiadomo, czy w ogóle dotrze do kawiarni. Niestety nie dowiemy się tego, ani w pierwszym, ani w drugim, ani nawet w trzecim odcinku serialu po wakacjach!

Zobacz też: M jak miłość po wakacjach. Andrzej w 1669 odcinku spełni największe marzenie Julii! Zamężna kochanka Budzyńskiego czekała na to całe życie

M jak miłość. Zapowiedź nowych odcinków po wakacjach 2022

Według serwisu z programem telewizyjnym Akpa dopiero w 1669 odcinku "M jak miłość" wróci wątek zdrady Budzyńskiego. Anita nie zniesie dłużej kłamstw Andrzeja i wygląda na to, że może powiedzieć jego żonie o ciąży Julii. 

Pilnie strzeżona tajemnica "M jak miłość"

Wygląda na to, że wątek "M jak miłość", który wzbudził wielkie emocje, będzie "dawkowany" widzom w dłuższym czasie, tak aby atmosfera nie opadła. Czy w ogóle dojdzie do spotkania Magdy z Julią? Na razie jest to jedna z najpilniej strzeżonych tajemnic serialu.   

Nie przegap: Mateusz i Ala z M jak miłość pokazali się publicznie jako para na ramówce TVP?! Ależ Mostowiak wyprzystojniał przy ślicznej partnerce - ZDJĘCIA, WIDEO

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze