M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Kochanka Marcina też go rzuci? Na widoku ma innego wolnego amanta - ZDJĘCIA

Marcin (Mikołaj Roznerski) w "M jak miłość" w finale sezonu ciężko zapłakał nad zdradą swojej żony, Izy (Adriana Kalska). I choć u Chodakowskich wszystko zmierza do rozwodu, pojawiła się nadzieja w postaci uroczej tancerki erotycznej, która ma pocieszyć porzuconego męża. Jednak okazuje się, że nie tylko Marcinem będzie zainteresowana jego nowa kochanka! Czy Chodakowski znów zostanie porzucony w nowym sezonie "M jak miłość"? Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Marcina w M jak miłość porzuci kochanka? Niepokojące wieści dla zdradzonego Chodakowskiego!

Marcin w "M jak miłość" na początku swojej historii sam "nie grzeszył" wiernością. Młody Chodakowski zarabiał na życie dotrzymując towarzystwa starszym od siebie kobietom, ale z czasem wydoroślał i stał się ideałem męża i ojca. Już z Kasią (Agnieszka Sienkiewicz) Marcin miał szansę ułożyć sobie dobre życie, ale niestety kochana mama Szymka (Staś Szczypiński) umarła przy porodzie. I tak do życia Marcina trafiła kuratorka Iza, z którą miał spędzić resztę życia. Niestety, żona okazała się niewierna, a dla kochasia Radka (Philippe Tłokiński) porzuciła nawet dzieci! 

W nowym sezonie "M jak miłość" nadzieją na szczęście Marcina ma być śliczna Kama (Michalina Sosna). Tancerka erotyczna to może średni materiał na żonę, ale dzieci Chodakowskich bardzo ją polubiły, a sam Mikołaj Roznerski nazywa ją "naszym słoneczkiem". Tyle, że i Kama może okazać się niewierna, zwłaszcza że do Grabiny powróci inny porzucony małżonek!

Sprawa wyszła na jaw przy okazji naszej grafiki na profilu superseriale.se.pl na Facebook-u. Zapytaliśmy fanów, z kim powinien związać się Bartek Lisiecki, mąż Uli (Iga Krefft), która wybrała życie w Australii. Na pewno zainteresowana będzie nim eks narzeczona Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski), podstępna Ola (Justyna Karłowska)... Ale może to Kama usidli samotnego Bartka?  

- Kopnąć Ulę na Madagaskar, by została nowym królem Julianem 🤣🤣🤣 oraz znaleźć sobie terapeutkę np Kamę😉😉 - wpadł na pomysł jeden z fanów Bartka w "M jak miłość". 

- Przecież wiadomo że nic z tego nie będzie z tą całą Olą, Bartek będzie chciał zapomnieć przy niej o Uli, ale to się nie uda na dłuższą metę.

- Po co na siłę ciągnąć wątek Oli? Po co Ona w ogóle wróciła? Nikt Jej nie lubi 😛 Może jeszcze będzie tak, że specjalnie zakręci się wokół Bartka, żeby być bliżej Tadeusza i rozwalić Jego związek z Jagodą. Na pewno nic dobrego nie będzie.

- Na nowej sympatii a ule kopnąć ☺

- Z kim będzie szczęśliwy.

- Na odzyskaniu żony

Gdyby faktycznie Kama w "M jak miłość" zabawiła się z Marcinem, a potem rzuciła go dla Bartka, to aż trudno sobie wyobrazić cierpienie Chodakowskiego. A może wcale nie będzie tak źle, bo taki przystojniak szybko znajdzie trzecią dziewczynę, która okaże się tą jedyną?

Nie przegap: Sensacja z M jak miłość. Krystian Wieczorek zdradził, że nie musi jeździć na plan, a i tak nagrywa sceny! Jak to możliwe?

M jak miłość po wakacjach. Marcin w szpitalu z Kamą! Połączy ich tragiczne zdarzenie
Najnowsze

Materiał sponsorowany