M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Kasia i Jakub po ślubie nie zaznają spokoju! Będą musieli zająć się ciotką, ofiarą podłej Justyny - ZDJĘCIA

W "m jak miłość" po wakacjach zobaczymy - według wszelkich znaków na niebie i ziemi - piękny, skromny ślub Kasi (Paulina Lasota) i Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski). Jednak najnowsze ZDJĘCIA z planu serialu dowodzą, że nawet poślubieni państwo Karscy nie uwolnią się od podłej siostry Kasi! Kasia i Jakub będą musieli zająć się ciotką Stawską (Ewa Kania), zniszczoną przez lata terroryzowania narkomanki Justyny (Magdalena Wieczorek). Czy Karscy będą musieli zamieszkać ze schorowaną Mileną? Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Kasia i Jakub nie długo będą cieszyć się ślubem. Cień siostry narkomanki łatwo im nie odpuści

Kasia i Jakub z "M jak miłość" już nakręcili piękne sceny swojego ślubu nad morzem. Uroczystość będzie skromna, jedynie w towarzystwie świadków - Anety i Olka, ale zakochani są na ZDJĘCIACH nieziemsko szczęśliwi. Jednak proza życia dość szybko da się państwu Karskim we znaki. Wszystko oczywiście przed podłą siostrę Kasi, narkomankę Justynę!

Przypomnijmy - Justyna w "M jak miłość" pojawiła się w agencji Jakuba i Marcina z prośbą o wstawiennictwo. Kobieta sprzedała Karskiemu łzawą historyjkę o zadawnionym konflikcie z siostrą i swojej wielkiej przemianie. Jakub próbował przekonać Kasię, aby dała drugą szansę Justynie, ale nic nie wskórał. I jak się okazało, to Stawska miała rację - jej siostra znęcała się nad ich ciotką Mileną!

Najnowsze ZDJĘCIA z planu "M jak miłość" pokazują, jak Kasia i Jakub goszczą w domu ciotki Mileny. Skromny posiłek w ogrodzie nie wygląda na radosną fetę. Wygląda na to, że ciotka Kasi w końcu uwolni się od podłej Justyny, ale będzie w tak strasznym stanie, że nie wolno jej będzie zostawiać samej. I Karscy, jako dobrzy ludzie przyjmą na siebie rodzinny obowiązek. Czy znajdą jeszcze czas i przestrzeń, aby cieszyć się swoim wielkim wielkie szczęściem? 

Nie przegap: M jaki miłość. Ojciec Nadii nie zabierze córki Magdzie i Andrzejowi. Jest ważny powód! - ZDJĘCIA

M jak miłość po wakacjach. Szokujące zamiany na Deszczowej! Po zawale Piotrka jego związek z Kingą nie będzie już taki sam!
Najnowsze