M jak miłość po wakacjach. Kamil pomoże Andrzejowi odzyskać Magdę? Braterstwo broni dawnych wrogów daje wiele do myślenia

i

Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach. Kamil pomoże Andrzejowi odzyskać Magdę? Braterstwo broni dawnych wrogów daje wiele do myślenia

Dawni wrogowie pokonają Julię

M jak miłość po wakacjach. Kamil pomoże Andrzejowi odzyskać Magdę? Braterstwo broni dawnych wrogów daje wiele do myślenia

W "M jak miłość" po wakacjach Andrzej (Krystian Wieczorek) będzie bardzo potrzebował wsparcia, aby odzyskać ukochaną żonę Madę (Anna Mucha). Wygląda też na to, że sam nie zdoła odkryć podłego oszustwa kochanki Julii (Marta Chodorowska) w kwestii jego ojcostwa. Ale jest światełko w tunelu dla niewiernego Budzyńskiego. Kamil (Marcin Bosak) - kiedyś wielki wróg i rywal do serca Magdy, dziś najlepszy przyjaciel! Fani "M jak miłość" zwrócili uwagę na tajemniczy wpis gwiazdora pod ZDJĘCIEM na Instagramie! Czy Kamil z Andrzejem, ramię w ramię uporządkują wszystko, co ważne od nowa?

"M jak miłość" po wakacjach. Kamil uratuje małżeństwo Andrzeja i Magdy? Tylko on zostanie Budzyńskiemu

W "M jak miłość" wątek Andrzeja, Magdy i Julii stał się najgorętszym pod koniec ostatniego sezonu. idealne małżeństwo Budzyńskich zostało rozbite przez sprytną Malicką, która w kilka chwil z wiernego Magdzie Andrzeja zrobiła tatusia. Wszyscy podejrzewają, że Julia oszukuje "kochanka", no ale zanim on się w tym zorientuje zadzieje się mnóstwo złego. Między innymi straci Magdę!

Kiedyś walczyli o Magdę, teraz zniszczą Julię?

Budzyński i Gryc w "M jak miłość" przez wiele lat byli groźnymi rywalami. Obaj kochali Magdę, ale to Andrzeja wybrała na resztę swojego życia. Kamil długo nie mógł znieść tej porażki, ale wreszcie się ustatkował u boku Anity (Melania Grzesiewicz) i z córką Polą (Hania Nowosielska) na wychowaniu. I taki właśnie jako Gryc, jako jedyny będzie w stanie pomóc Andrzejowi wykopać się z koszmarnych kłopotów, w jakie wciągnęła go Julia. Czy  

Kiedy na profilu superseriale.pl na Facebook-u udostępniliśmy informację o tym, że Kamil w nowym sezonie "M jak miłość" postawi Andrzeja do pionu, posypały się komentarze fanów. Widzowie zwrócili uwagę na jeden szczegół!

Czy Magda wybaczy Andrzejowi zdradę? 

- Czy Kamil postawi do pionu Andrzeja? Możliwe i wskazane ? Wygląda na to, że panowie dojdą do porozumienia i znajdą wspólny cel skoro Krystian Wieczorek opatrzył zdjęcie Andrzeja i Kamila hasztagiem BRATERSTWO BRONI ?

- W punkt. To świadczy o tym, że Andrzej nie odpuści sobie Magdy i zrobi wszystko aby mu wybaczyła. Obaj panowie znajdą dalej porozumienie ???

- I wygląda na to, Kamil mu w tym pomoże

- W sumie to dobrze. Mam nadzieję, że mimo tego trzęsienia ziemi co się wydarzy, gdy się Magda o wszystkim dowie jakoś uda się dla Andrzeja ją odzyskać..

No tak, pozostaje liczyć na to, że kiedy Kamil z Andrzejem w "M jak miłość" zdemaskują oszustwo Julii, Magda wybaczy mężowi pijacki wyskok na konferencji we Wrocławiu. I pomyślałby ktoś kilka lat temu, że tak się zmienią relacje Gryca z Budzyńskim? 

M jak miłość. Budzyński dał się zrobić jak dziecko! Julia go usidli, ale wyląduje w szpitalu
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze