M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Ewa zamordowana we własnym domu?! Nikt jej nie pomoże - WIDEO, ZDJĘCIA

W "M jak miłość" po wakacjach Kalinowska (Anna Kerth) zostanie zamordowana w swoim własnym domu? Wiele na to wskazuje, że dokładnie tak się stanie. Prześladowanie, sms-y z pogróżkami, aż wreszcie ogromny lęk Ewy mogą doprowadzić do jej przedwczesnego końca. Pewne jest, że nic dobrego Kalinowskiej nie spotka w nowym sezonie "M jak miłość" i zapłaci za wszystkie swoje grzechy. Sprawdź szczegóły i zobacz TO na WIDEO i w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Kalinowska zostanie zamordowana we własnym domu? Nic dobrego jej nie spotka

Czy Ewa w "M jak miłość" zostanie zaszczuta i ostatecznie zginie z rąk mordercy we własnym domu? Wiele wskazuje na to, że dokładnie tak właśnie się stanie. Na trop Kalinowskiej wpadł jeszcze w poprzednim sezonie Daniel (Paweł Prokopczuk), ojciec Zosi, do śmierci której doprowadził błąd lekarki. Czy to on będzie mordercą?

Kalinowska w "M jak miłość" będzie już tak przestraszona, że uda się z pogróżkami na policję. Tam Staszek z Rafałem usłyszą całą prawdę o mężu Ewy. Powoli zaczniemy rozumieć, dlaczego ta kobieta tak ostro poluje na cudzych małżonków...

Policjanci w "M jak miłość" obiecają, że będą mieli jej dom na oku. Ale wiadomo, że nikt nie będzie miał czasu siedzieć tam 24 godziny na dobę, a Daniel jest sprytny... Sąsiad Rogowskich odkręci nawet kamerę monitorującą posiadłość - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Daniel w nowym sezonie "M jak miłość" będzie stoczy ogromną walkę ze sobą. Z jednej strony sąsiad Rogowskich będzie starał się wyjść na prostą po pobycie w więzieniu. Szczególnie, że Maja stanie się dla niego bardzo ważną osobą. Ale ta druga, mroczna część Daniela także nie będzie odpuszczać - on musi pomścić śmierć córeczki. Zobacz, co mówią na ten temat gwiazdy na WIDEO!

Ostatecznie wiadomo, że Ewa w "M jak miłość" będzie się bała głośniej odetchnąć we własnym domu! Na WIDEO widzimy, jak przerażona Kalinowska wygląda na swój taras i szybko chowa się, przekonana, że agresor stoi za progiem. Czy będzie miała rację i podstępna wspólniczka Artura straci życie na swoim terenie?

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach. Potworny dramat Magdy. Straci dwóch ukochanych mężczyzn

M jak miłość. Przeszłość Ewy Kalinowskiej znów ją dopadnie! Śmierć córki Daniela doprowadzi do tragedii w ostatnim odcinku
M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Najnowsze