M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Ewa Kalinowska weźmie się za kolejnego żonkosia! Takie rzeczy będzie wyczyniała w kuchni Mostowiaków - ZDJĘCIA

W "M jak miłość" po wakacjach najpierw dosięgnie podłą Ewę (Anna Kerth) sprawiedliwość. Kalinowska dniami i nocami będzie umierać ze strachu, bo zacznie otrzymywać złowrogie pogróżki z cytatami z Biblii. Ale jak widać na ZDJĘCIACH z planu "M jak miłość" wspólniczka Artura Rogowskiego (Robert Moskwa) szybko się pozbiera i zacznie polowanie na kolejnego żonatego mężczyznę. Co więcej, będzie robić TO w kultowej kuchni Mostowiaków w Grabinie! Sprawdź, co już wiemy i zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ!

M jak miłość. Kalinowska w kuchni Mostowiaków zacznie uwodzić kolejnego żonkosia!

W "M jak miłość" od razu po wakacjach będziemy śledzić, jak Ewa stacza się w otchłań lęku. Kalinowska będzie dostawała ostre pogróżki, które przestraszą ją tak, że zgłosi to na policję. Ewa zacznie też pić, bo na trzeźwo nie wytrzyma tego napięcia. Jednak ostatnie ZDJĘCIA z planu sagi rodu Mostowiaków dowodzą, że Kalinowska odżyje i wróci do gry! Kogo zacznie uwodzić, kiedy Rogowski odmówi jej po raz kolejny? 

Na planie "M jak miłość" aktualnie powstają ZDJĘCIA do nowych odcinków, które zobaczymy na przełomie jesieni i zimy. Widzimy, jak Ewa Kalinowska rozpiera się w kultowej kuchni Mostowiaków i sprytnie czaruje kolejnego, żonatego członka rodziny! A Artur przygląda się temu i nawet komentuje... O kogo chodzi tym razem?

Ujawniamy: Ewa na planie "M jak miłość" przytula się do Bartka (Arkadiusz Smoleński)! Kalinowska tym razem pozwala jemu się uwodzić, jak wytrawna "kocica". Lisiecki pyta piękną Ewę, czy znajdzie dla niego czas wieczorem, a on odpowiada, że jest zmęczona i ma już plany... Posyła mu przy tym tak piękny uśmiech i uwodzicielskie spojrzenie, że można już tylko powiedzieć: klasyczna "gra wstępna" doświadczonej uwodzicielki!

- Nie takiej odpowiedzi się spodziewał... - żartuje Artur z "M jak miłość", który doskonale wie, co na jego o czach się dzieje.   

Istotnie, Bartek po powrocie z Australii, gdzie na stałe została jego żona Ula będzie łakomym "kąskiem" wszystkich samotnych kobiet w Grabinie i okolicach. Która wygra: podstępna Kalinowska czy eks narzeczona Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski), podła Ola (Justyna Karłowska)?

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach. Ostateczna kompromitacja Julii. Nagle wróci do żywych i Magda ją wyśmieje - ZDJĘCIA

M jak miłość. Anna Mucha pożegnała się z widzami! Już nie zagra roli, której tyle zawdzięcza
Najnowsze