M jak miłość po wakacjach. Aneta i Olek po powrocie przekażą syna Boryska pod opiekę Lilki - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach. Aneta i Olek po powrocie przekażą syna Boryska pod opiekę Lilki - ZDJĘCIA

M jak miłość po wakacjach

M jak miłość po wakacjach. Aneta i Olek po powrocie przekażą syna Boryska pod opiekę Lilki - ZDJĘCIA

W "M jak miłość" po wakacjach Olek (Maurycy Popiel) i Aneta (Ilona Janyst) znajdą opiekunkę dla Boryska (Tymon Szkopek). O tym, że prawdopodobnie będzie to Lilka (Monika Mielnicka) pisaliśmy jako pierwsi! I najnowsze ZDJĘCIA z planu "M jak miłość" to potwierdzają - Mielnicka na swoim profilu na Instagramie pochwaliła się grą w towarzystwie młodego, zdolnego aktora. Wiadomo też, że doktorostwo Chodakowscy w nowym sezonie serialu po powrocie rzucą się w wir pracy w szpitalu i będą pilnie potrzebowali niani. Tylko czy Lilka to najlepszy wybór?

"M jak miłość po wakacjach". Aneta i Olek oddadzą syna pod opiekę Lilki?! Mielnicka już chwali się Boryskiem

Do "M jak miłość" po wakacjach na pewno wracają Olek z Aneta. Grające ich gwiazdy są na ZDJĘCIU promującym nowy sezon serialu, ale nie widać z nimi małego syna Boryska. Chłopiec przyjedzie z rodzicami do Warszawy, ale oni nie będą mieli dla niego czasu! Czy Lilka zostanie nianią młodego Chodakowskiego?

Jako pierwsi pisaliśmy o związkach Lilki z Chodakowskimi!

O tym, że niewierna żona Mateusza w "M jak miłość" zaplącze się do domu Anety i Olka pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ. Wtedy też postawiliśmy tezę, że Banachówna zostanie opiekunką syna Chodakowskich. I najnowsze materiały z planu "M jak miłość" zdają się to potwierdzać. 

Zobacz też: Wojtuś z M jak miłość po raz pierwszy po odejściu z serialu wyznał całą prawdę! Fani wyłapali ważny szczegół. Feliks Matecki pokonał Mateusza i Antka jednym ruchem - ZDJĘCIA

Nowy sezon M jak miłość pełen skandali! Tych bohaterów czekają wielkie zmiany

Mielnicka na swoim profilu na Instagramie zamieściła krótki filmik z planu "M jak miłość", w którym chwali się "grą z młodym zdolnym aktorem". To właśnie Borys, syn Anety i Olka ma wspólne sceny z Lilką!

Lilka to zła żona, ale dobra niania?

Nie wiadomo, jaką nianią okazałyby się młoda pani Mostowiak w "M jak miłość" po wakacjach. Żoną jest fatalną, ale swoim młodszym bratem Kamilkiem (Miłosz Kwiecień) zajmowała się z oddaniem. Może mały Borysek okazałby się "lekiem na całe zło", który zadomowiło się w duszy żony Mateusza? Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach. Ula dowie się, że zmarły Jakubczyk siedział w więzieniu za wypadek po pijaku! Bogaty biznesmen wyzna całą prawdę o układzie z Jakbczykiem – ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze