M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Andrzej nie pójdzie siedzieć za zabójstwo Julii! Psychopatka nie wytrzyma i wróci do kancelarii - ZDJĘCIA

Andrzej (Krystian Wieczorek) w "M jak miłość" nie odpowie za domniemane zabójstwo Julii (Marta Chodorowska)! Psychopatka jeszcze przed wakacjami zaczęła nakręcać aferę, w której Budzyński tak szaleje na jej punkcie, że będzie gotów ją zabić. Malickiej w "M jak miłość" wszystko szło jak z płatka i pewne jest, że po wakacjach zobaczymy jak ona znika, a Andrzej zostaje aresztowany jako główny oskarżony o mord na rzekomej kochance. Ale Julię zgubi jej własne szaleństwo! Psycholka nie wytrzyma długo w ukryciu i wróci do kancelarii, więc niewinny Andrzej odzyska wolność. Czy dotrze do całej prawdy o spisku Malickiej i dokona należnej zemsty? Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Andrzej wyjdzie na wolność, bo Julia nie wytrzyma w ukryciu!

O tym, że Julia w "M jak miłość" wyjdzie z ukrycia i znów pojawi się w kancelarii pisaliśmy jako pierwsi. W ostatnich "Kulisach M jak miłość" przed wakacjami widzieliśmy "miejsce zabójstwa" w mieszkaniu Julii i aresztowanie w domu zszokowanego Andrzeja. Spisek Malickiej, który ma na celu ostateczne pogrążenie domniemanego kochanka jednak nie wypali, skoro ona znów pojawi się w kancelarii! Czy własne szaleństwo Julii zniweczy wszystkie jej plany?

Aktorki "M jak miłość" grające Julię i jej wierną przyjaciółkę Sylwię (Hanna Turnau) właśnie nagrywały nowe sceny, które zobaczymy jesienią lub zimą w TVP2.  Z kolei te odcinki, w których Julia zostawia po sobie kipisz w mieszkaniu, szalik Andrzeja i wyjeżdża zostały już nagrane. Z tego więc wynika, że "zamordowana" Malicka po prostu wróci do kancelarii! Jak do tego dojdzie?

Wysoce prawdopodobne jest w "M jak miłość", że psychopatka Julia po prostu nie wytrzyma zbyt długo od obiektu swoich uczuć i knucia spisków. Osamotniona Malicka za granicą straci sens życia, które nadaje jej nieświadomy niczego Andrzej. Julia będzie także z daleka od sali sądowej, gdzie toczy się kariera i jedynej przyjaciółki. I wygląda na to, że szalona kobieta tego nie wytrzyma!

Jeżeli Julia w "M jak miłość" po całej aferze wróci jakby nic się nie stało do kancelarii, sama będzie miała poważne kłopoty. Organy ścigania, które zajmą się jej rzekomym zabójstwem nie podarują pani mecenas takiego numeru. Andrzej także już będzie dobrze wiedział, z kim tak naprawdę miał do czynienia, może więc zechce wyjaśnić także inne spiski psychopatki?

Nie przegap: Nadchodzi koniec M jak miłość! Barbara odejdzie z serialu? Teresa Lipowska wyraziła się jasno

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze