M jak miłość po wakacjach 2020. Wielka przemiana Kamila. Ale szyderczy uśmieszek i wąsik nie znikną!

2020-06-05 20:31 jkk
 M jak miłość po wakacjach 2020. Wielka przemiana Kamila. Ale szyderczy uśmieszek i wąsik nie znikną!
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość po wakacjach 2020. Wielka przemiana Kamila. Ale szyderczy uśmieszek i wąsik nie znikna

Kamil (Marcin Bosak) zmieni się w "M jak miłość" po wakacjach 2020. Szyderczy uśmieszek i wąsik z jego twarzy nie znikną, ale coś jednak będzie inaczej. Z pracy Marcin Bosak wydaje się zadowolony, że kręci nowe odcinki "M jak miłość" w okolicznościach przyrody... Czy Kamil przejdzie na łódce jakąś wewnętrzną przemianę? Stawiamy na to, że tylko Katarzyna Cichopek, czyli serialowa Kinga, zobaczy w nim coś dobrego. Czy poznamy Kamila w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej?

"M jak miłość" po wakacjach 2020 nowe odcinki od września w TVP2

W "M jak miłość" po wakacjach 2020 z pewnością znów spotkamy Kamila. Czy jednak go w ogóle poznamy? Na zdjęciach gwiazd serialu, publikowanych na Instagramie Kamil pojawia się obok Kingi i... jako członek rodziny i przyjaciel Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek)!

Pierwsza ze zmian u Kamila w "M jak miłość" po wakacjach 2020 zażartowała na swoim profilu Kasia Cichopek, która pod zdjęciem przytulonej do Kamila Kingi napisała: - Tak rzadko razem gramy, a szkoda, bo każde spotkanie z Tobą @bosak.marcin jest bardzo twórcze i super miłe 😊 dzięki za dzisiaj 😗 ps: urosłeś czy to ja się skurczyłam🤔😉?

W odpowiedzi dla Cichopek Bosak pozostaje tajemniczy: - Przyjemność po mojej stronie. @katarzynacichopek dziękuję👍😎

Fani zareagowali jednak bardziej złością i szyderczym śmiechem, kiedy zobaczyli kochaną, dobrą Kingę w objęciach psychopaty Kamila. Fani Cichopek chyba nie chcą, aby "ich: Kinga przytulała się po wakacjach 2020 do psychopaty w "M jak miłośc"... 

- Nie cierpię Go. 

- Kasia, ogarnij tam ze scenarzystami postać Kamila, bo aż szkoda, że taki fajny aktor wywołuje taki wkurw na ekranie 😂

- Super fotka. Szkoda tylko że postać Kamila nie jest taka zabawna i humorystyczna jak na początku serialu. Uwielbiałam wątek Kamila. Zrywałam boki ze śmiechu. Pozdrawiam. 😀👏

- Nie przepadam za postacią która gra Pan Bosak no ale ktoś musi grać czarny charakterek i pokazać pazurki 😉

- Jakoś nie lubię tego Pana😂

- To już na inny Kamil niż był... A kiedyś była scena jak serialowa Kinga i Magda dostają pocztówkę czy list i ze tam ma brzuszek i jest szczęśliwym mężem i ojcem - pojawiła się i tęsknota za "dobrym" Kamilem. 

Największym jednak zaskoczeniem dla fanów "M jak miłość" jest zdjęcie z planu, na którym Kamil jest częścią rodziny Andrzeja i Magdy! Poruszające zdjęcie opublikował Tomasz Oświecimski, czyli serialowy Andrzejek. Czyżby Kamil po wakacjach 2020 zły bohater miał się zamienić w dobrego?  

Ciepłe dni, spotkania w ogrodzie w gronie przyjaciół i rodziny, przy obficie zastawionym stole - brzmi świetnie. Często takim biesiadom towarzyszą ciekawe rozmowy, dużo śmiechu a nierzadko też sprzeczki. Jak było w tym przypadku? Nic nie zdradzę! Musicie śledzić perypetnie Andrzejka w kolejnych odcinkach - napisał Oświecimski pod zdjęciem. 

Ale fani nie dali się nabrać i oprócz powitań i wyrazów tęsknoty dla Andrzejka, skupili się na tym, co przy tym stole robi Kamil? Fani komentują obecność Kamila tak: 

- Co tam robi Kamil😆!!? Już mi się to nie podoba 😂..i całe wakacje czekać na nowe odcinki 😏

- Kamil przy stole tzn ze wszystko skończy się dobrze 😊 Nie mogę się odczekać kolejnych odcinków pozdrawiam cała ekipę 😉

Widzowie "M jak miłość" cieszą się na powrót Kamila do "rodziny" zapewne również dlatego, że kiedy się pojawi, znów ostro namiesza... A może czas na totalną przemianę wewnętrzną psychopaty, po którym zostaną tylko wąsik i uśmieszek? Przekonamy się zaraz po wakacjach 2020!

M jak miłość po wakacjach 2020. Kinga wyjedzie do Grabiny z Pawłem! Ucieknie od Piotrka?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Super Raport 5 VI (goście: Bortniczuk, Migalski)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze