M jak miłość po wakacjach 2020. Rafał jednak ulegnie zalotom Ali! Czeka ich gorący romans i bolesne rozstanie?

2020-08-08 14:22 sz
M jak miłość po wakacjach 2020. Rafał jednak ulegnie zalotom Ali! Czeka ich gorący romans i bolesne rozstanie?
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2020. Rafał jednak ulegnie zalotom Ali! Czeka ich gorący romans i bolesne rozstanie?

W "M jak miłość" po wakacjach 2020 Ala (Alicja Ostolska) odniesie sukces i uwiąże przy sobie Rafała (Jakub Kucner)! W nowych odcinkach "M jak miłość" niesforna nastolatka dopnie swego, choć niekoniecznie dokładnie tak, jak sobie wymarzyła. Policjant dłużej nie będzie mógł ignorować siostry zamordowanego przyjaciela. Czy Alę i Rafała z "M jak miłość" czeka gorący romans?

"M jak miłość" po wakacjach 2020 nowe odcinki od poniedziałku, 7.09.2020 w TVP2

W "M jak miłość" po wakacjach 2020 Ala nie odpuści Rafałowi. Nastolatka będzie szukała coraz to nowszych sposobów na zbliżenie się do policjanta. W końcu Rafał znajdzie ją śpiącą na jego kanapie. Nie będzie miał siły dłużej walczyć z odganianie dziewczyny, szczególnie, że zgada się z proboszczem (Maciej Damięcki), który zacznie bardzo martwić się o przyszłość siostrzenicy. W "M jak miłość" Rafał zacznie udzielać Ali korepetycji przed maturą. Bohaterowie bardzo zbliżą się do siebie... Czy to będzie wielka miłość?

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2020. Rafał i Ala będą razem kiedy tajemnica śmierci jej brata wyjdzie na jaw? Te zdjęcia mówią wszystko

M jak miłość po wakacjach 2020. Igraszki Rafała z małolatą Alą w windzie! Pokaże jej swój nowy sprzęt. Marnie się to skończy?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Wszelkie zdjęcia z planu "M jak miłość" sugerują, że to nie będzie tylko zwykła przyjaźń, szczególnie ostatnia sugestia oficjalnego profilu "Emki" na Instagramie:

Po wakacjach czeka ich... a zresztą... sami zobaczycie 😉 #byledowrześnia #mjakmiłość

Oczywiście fani "M jak miłość" podchwycili temat. Uważają, że Ala i Rafał z "M jak miłość" wyglądają jak para!

Ale ładnie wyglądają razem 🤗
takkk ślicznie pasują do siebie ❤️❤️
Super razem wyglądają 💖
Nie lubię tej postaci. Myski że wszystko może eh marnie skończy. Jeśli Rafał jej nie ogarnie.
Love💍
Moglibyście zagrać parę 😍

Niestety, Ala w nowych odcinkach wyprowadzi się do Warszawy. Sugeruje to, że nawet, jeśli zwiąże się z Rafałem, to nie potrwa to długo. Nastolatka zapomni o policjancie i zacznie nowe życie w stolicy!

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach 2020. Zepsuta Ala ściągnie Lilkę i Mateusza na złą drogę. Pijacka impreza w sadzie Lucjana! Uwagę zwraca jeden szczegół

Najnowsze