M jak miłość po wakacjach 2020. Przełom w sprawie dziecka Joasi! Kurdej-Szatan zdradziła, kto naprawdę jest ojcem

2020-08-13 7:43 sz
M jak miłość po wakacjach 2020. Przełom w sprawie dziecka Joasi! Kurdej-Szatan zdradziła, kto naprawdę jest ojcem
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2020. Przełom w sprawie dziecka Joasi! Kurdej-Szatan zdradziła, kto naprawdę jest ojcem

W "M jak miłość" po wakacjach 2020 okaże się, że dziecko Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) jest dzieckiem Michała (Paweł Deląg)! Chodakowska romansowała w niedługim odstępie czasu zarówno z nim, jak i z Leszkiem (Sławek Uniatowski), więc nie było wiadomo, kto zostanie ojcem maleństwa. W jednym z ostatnich wywiadów gwiazda "M jak miłość" potwierdziła jednak, że będzie to Ostrowski. Co jeszcze powiedziała? To wyznanie was zaskoczy!

"M jak miłość" po wakacjach 2020 nowe odcinki od września w TVP2

W "M jak miłość" po wakacjach 2020 Joasia odkryje, że zaszła w ciążę! Zrobi test ciążowy niedługo po tym, jak dowie się o perfidnym oszustwie Michała. Rozstanie się z Ostrowskim, po czym spakuje siebie oraz Wojtka (Feliks Matecki) i wyjedzie do swojego ojca do Francji. Do tej pory nie było wiadomo, kto będzie ojcem dziecka. Pojawiały się jedynie przesłanki. W końcu Chodakowska w "M jak miłość" w krótkim odstępie czasu była z dwoma mężczyznami.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2020. Kurdej-Szatan nawet po urlopie nie wróci na stałe do M jak miłość! Joasia zniknie na zawsze?

M jak miłość po wakacjach 2020. Joasia nie powie Michałowi o ciąży! Znowu będzie przy Leszku

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Podczas ostatniego wywiadu z "Pomponikiem" gwiazda "M jak miłość" Basia Kurdej-Szatan dostała nietypowe zadanie. Wcieliła się w Joasię po porodzie i zdradziła kilka szczegółów!

- Wyobraź sobie, że twoja postać już urodziła i udziela pierwszego wywiadu. Jesteś Asia z "M jak miłość". Mogę sobie wyobrazić, tylko tam się różnie zadzieje... - powiedziała, ale podjęła się wyzwania. - Poród trwał... Nie, nie mogę! (śmiech) - aktorce trudno było powstrzymać śmiech. - Dwie godziny, nie wiem. Jestem bardzo szczęśliwa. Jest to dziecko Michała. Na początku nie byłam przekonana czy chcę z nim być, bo kochałam Leszka, ale w sumie... Michał tak o mnie dba! Michał był na miejscu, ale ja wyjechałam do Francji.

Serialowa Joasia powiedziała to wszystko bardzo żartobliwym tonem, jednak szczegóły nowych odcinków się zgadzają. Chodakowska w "M jak miłość" wyjedzie do Francji, związała się z Michałem z rozsądku, więc jeśli wierzyć jej słowom, to ojcem dziecka będzie właśnie Ostrowski! Czy to znaczy, że Leszek może na zawsze zapomnieć o Joasi? Przekonamy się po wakacjach 2020.

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach 2020. Joasia wystawi Kingę! Tak się odwdzięczy za to, że wyciągnęła ją z dołka

Najnowsze